Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wsk 125 problem z filtrem -

02 Sty 2019 22:11 381 6
  • Poziom 3  
    Witam wszystkich tak jak w temacie, maszyna bez filtra działa dobrze a jak założę filtr to ciężko odpala, nie może się zebrać na wysokie obroty, no muł. A filtr mam stoszkowy. Nie mam pojęcia czego to przyczyna, proszę o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 33  
    Przyczyna to napewno ten stoszkowy filtr, może gdyby był stożkowy to nie było by tego problemu.
    A tak na poważnie, pierwsze co z opisu wynika że jednak ten filtr jest nieodpowiedni. Silnik przez niego nie może zassać odpowiedniej ilości powietrza, tylko "zaciąga" za dużo paliwa przez co się zalewa i dlatego ma tak ciężko. W ostateczności odpowiednie ustawienie gaźnika.
  • Poziom 3  
    Ale jak dmucham przez filtr to żadnego oporu nie ma ani nic. A która to śrubka na gaźniku od paliwa, spróbuje jeszcze z gaźnikiem jakoś ustawić. Bo jak jakiś syf mi wpadnie przez gaźnik to wtedy bd bida.
  • Poziom 22  
    Anteny stożek jak go założysz nie przytyka ci tych dwóch dziurek w gaźniku co są od strony filtra???
  • Poziom 3  
    Raczej nie bo ta guma nachodzi na gaznik
  • Poziom 22  
    Wiem ,że na gaźnik,ale jak w środku ma taki rant oporowy a wiem,że niektóre te filtry taki mają to może przytykac te otworki. Zobacz sobie to dokładnie.