Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Witam, po wymianie LCD w G950F - Szaleje Power Up+ włącznik

03 Sty 2019 11:08 351 11
  • Poziom 3  
    Witam, po wymianie LCD w G950F szaleje Power UP oraz włącznik.

Po włączeniu telefonu Power UP leci na maxa i tak zostaje po wciśnięciu power Down normalnie się ścisza lecz power UP już nie reaguje Włącznik raz działa raz nie.
    Dodam że podczas rozmów telefon sam zaczyna podgłaszać rozmowę.

Próbowałem dotykać miejsca tam gdzie taśma się łączy z płytą i problem jest ten sam.
    Macie może jakieś pomysły co mogło się stać?
  • Poziom 37  
    Zmieniles wyswietlacz na oryginalny?
    Nowy czy jakis refurbish?
    Z ramka w ktorej sa wszystkie klawisze czy jakies dziwnie klejone samorobki?
    Ewidentnie to bedzie mialo jedno z drugim cos wspolnego.
  • Poziom 3  
    Korpus został oryginalny podniszczony ale oryginalny łącznie z klawiszami,

LCD zamówiłem z ali dokładnie ten xxxxxxxxxxxxxxxxxx

3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.
  • Poziom 37  
    Czyli jakis stary, wypalony refurbish. Problem lezy zatem zapewne po stronie samego montazu w ramie, musisz wyjac tasme klawiszy ze starej ramy od takiego modelu, mozesz tez i wyjac przyciski i zmontowac to od nowa. Moze jak kleiles wyswietlacz na jakis plynny klej to wlalo sie cos we wneke w ktorej jest tasma klawiszy.
  • Poziom 3  
    Kleiłem b7000, przyciski wyciągałem czyściłem. brak pomysłów.
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Wyjmij przyciski calkiem i zobacz czy wtedy tez sama plyta bez tej tasmy "sie podglasza", jesli nie to tasme trzeba wymienic.
  • Poziom 3  
    Ok, dziś sprawdzę i dam znać ;-) tematu nie zamykam ;-)
  • Poziom 3  
    Witam ponownie, Niestety po odklejeniu klapki oraz zdemontowaniu buttonów problem nadal występuje, Macie pomysły gdzie szukać problemu na płycie?
  • Poziom 3  
    Powiesz mi może gdzie szukać problemu? nawet gdy zdemontowałem klapkę oraz wyczyściłem ładnie wszystko od kleju mam to samo.
  • Poziom 3  
    Dodam że Telefon sam przechodzi na 100% głośności nwet flash zrobić nie mogę ponieważ UP mi nie działa;/
  • Poziom 3  
    Uszkodzony filtr odpowiedzialny za sterowanie Volume Down.