Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Czy opłaca się kupić ps4 w 2019?

Zwiado 03 Jan 2019 13:24 2658 9
    Zwiado
    Level 4  
    Witam. Zamierzam kupić ps4 w najbliższym czasie. Ale w internecie już wszyscy piszą że w tym lub następnym roku wyjdzie ps5. Co sądzicie o kupnie ps? Czy warto PS slim czy pro czy może konsole od xboxa? Z góry dziękuję za pomoc.

Dodano po 1 [minuty]:

Zapomniałem jeszcze dopisać że mam telewizor bez 4 k i chyba z hdr oraz nie mam stałego neta w domu.
    barteksmrek
    Level 28  
    internet jest nieodzowny i do konsoli i do komputera. Nie pograsz w gry PvP. Do tego konsole korzystają kont z których ściągają gry i trzymają na dysku. Chyba że korzystasz z płyty. Na twoim miejscu zadbałbym o stały internet. Nie mam konsoli tylko pc ale wiem że nawet gry na płytach potrzebują rejestracji i od czasu do czasu sprawdzają czy pracują u zarejestrowanego użytkownika żeby ukrócić piractwu.
    Zwiado
    Level 4  
    Udostępniam internet przez komórkę mam 30 gb na miesiąc. Mieszkam na wsi z słabo porozkładanym internetem na kabel. Więc czekania minimum 2 lub 3 lata bo moi znajomi tyle czekali. A mój z telefonu do pvp wystarcza. Ale mi chodzi o to że jak ściągam nawet z płytą ze sklepu grę na steamie na komputerze to mi złóżywa mój pakiet internetu. A słyszałem że gry na PS4 w wersji box można zainstalować i czasem tylko jakiegoś patcha trzeba ściągnąć.
    barteksmrek
    Level 28  
    Tylko ten patch właśnie tyle zajmuje.

Dodano po 1 [minuty]:

patche są instalowane po każdym upgrade gry i tak jest LOL i CS
    Zwiado
    Level 4  
    Aktualizacje gier singleplayer są nieobowiązkowe. A co do multi to ja rzadko gram bo zazwyczaj słabo gram na pvp.

Dodano po 1 [minuty]:

A poza tym troszeczkę ochodzimy od tematu konsoli do czy warto kupić router
    barteksmrek
    Level 28  
    Nawet internet komórkowy np w play oferuje duże możliwości i uważam że warto kupić router i mieć dostęp do internetu z kilku urządzeń.
    Zwiado
    Level 4  
    Dobra pominimy temat routeru może kupię. Ale ja się pytam o kupno ps4 nie routera. Po co mi router jak nie będę miał do czego go używać może oprócz prehistorycznego laptopa na którym minecraft nawet ledwo działa (a tak naprawdę na serio 10/15 fps).To proszę odpowiedz mi na pytanie dotyczące ps4
    barteksmrek
    Level 28  
    Jeśli tak to rozważ zakup jeszcze kontrolera ruchu i wtedy pograsz na konsoli.
    Zwiado
    Level 4  
    Kontroler ruchu obsługuje tylko kilka gier i to do tego przeciętnych więc po co inwestować.

Dodano po 8 [minuty]:

A co sądzisz o tytułach ekskluzywnych. Lepsze ma playstation czy xbox
    Zwiado
    Level 4  
    Na tym forum nikt mi nie pomógł w tym problemie. Pytałem się o ps4 a dostawałem odpowiedzi o routerach i kontrolerach ruchu :(