Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pilot Hormann HSI 6 BS - tryb stałokodowy 868 Mhz

03 Sty 2019 19:56 225 4
  • Poziom 21  
    Witam,

czy ktoś się orientuje czy pilot Hormann HSI 6 BS (przemysłowy) można ustawić tak, żeby 2 przyciski działały w trybie stało kodowym 868 Mhz (kompatybilny z szarymi pilotami z niebieskimi przyciskami), a 4 przyciski w trybie 868 Mhz zmienno kodowym BI Secur ?

Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji do pilot HSI 6 BS, także jakby ktoś miał to niech wrzuci albo poda link.
  • Poziom 18  
    Dawno nie programowałem ale raczej tak, najprościej spróbować.
  • Poziom 21  
    Najprościej, ale nie najtaniej bo jeden pilot kosztuje około 500 zł, także wole mieć pewność przed zakupem.

https://horsklep.pl/p/4/4158/nadajnik-przemys...mi-lacznie-z-bateria-akcesoria-dodatkowe.html

Na pewno pilota HSE 4 BS można przestawić w tryb mieszany, czyli część przycisków na tryby stało kodowy, a cześć na Bi Secur.
    W przypadku pilota HSI 6 BS nie mam pewności, szczególnie że wysłałem zapytanie do dwóch dystrybutorów i każdy twierdzi co innego.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Potwierdzam....pilot HSI 6 BS można bez problemu zaprogramować w trybie mieszanym, czyli każdy przycisk może działać w trybie stało kodowym 868 Mhz lub zmienno kodowym 868 Mhz Bi Secur.

Na koniec dodam tylko, że zasięg działania tych pilotów jest około 2 razy większy od pilotów HSE 4 BS co jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Dziękuję kolegom @chucu oraz @lz11980 za udział w dyskusji. Temat zamykam.