Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór lokalizatora GPS do samochodu

03 Sty 2019 20:37 279 5
  • Poziom 2  
    Cześć,
    poszukuje lokalizatora gps do samochodu służbowego. Mam niestety problem z paroma pracownikami. Czy możecie coś polecić, czego nie da się wyłączyć/znaleźć/ zagłuszyć (już i takie historie słyszałem od kolegi po fachu). Chłopaki u mnie często zjeżdżają z trasy między klientami albo jeżdąą po prywatach.
    Pozdrawiam
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 43  
    Kup teletonike.
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 2  
    Po angielsku strona, nie wiem czy mają jakiś polski sklep. A znasz coś polskiego?
  • Poziom 34  
    "Wszystko" da się zagłuszyć. Wiem, że pewno na "rynku pracy" nie jest lekko ale zwolniłbym takiego co "zagłusza".

Interesują Cię rozwiązania profesjonalne czy "domowe" ? "Domowe" to koszt 100zł +ładowarka (20zl) + karta SIM (np. Virgin MINi za 3 zł / m-c). Zerknij na Allegro na TK102.

Na profesjonalnych się nie znam ale koszt będzie na pewno większy.

Dodano po 2 [minuty]:

jaroslaw1965 napisał:
    Po angielsku strona, nie wiem czy mają jakiś polski sklep. A znasz coś polskiego?

Chyba na senetic.pl widziałem.
  • Poziom 2  
    Kolega zwolnił pracownika za zagłuszanie ale doszli do problemu dopiero po miesiącu. Wcześniej mechanik patrzył, wyciągał chyba 5 razy i szukał problemu. I za każdym razem sprzęt działał poprawnie.
    Tk102 kojarze bodajże z tego forum. Widziałem je na alledrogo, sporo tego jest. Polecasz coś konkretnie? Bo widzę, że rozpiętość cenowa od 90 do 200 zł. Nie wiem czemu takie różnice.
    A zna ktoś może to urządzenie? https://allegro.pl/oferta/lokalizator-gps-gt001-monitoring-tracker-4000-mah-7193685203
    Dobre opinie tylko cena trochę duża, nie wiem czy warto. I nie wiem dlaczego akurat karta tmobile a nie inną sprzedawca poleca. Mam w firmie abonament na swoje karty nie mam ochoty kupowac nowej.
  • Poziom 43  
    jaroslaw1965 napisał:
    Tk102 kojarze bodajże z tego forum. Widziałem je na alledrogo, sporo tego jest. Polecasz coś konkretnie

To jest gów.o jakich mało.
    Teletonika za 2,5 stówy masz skonfigurowany , wysyłą ci emaila jak jest zagłuszany i jest 1000000x lepszy od tk102, takiej nieudanej zabawki.
    I wiele innych rzeczy można z nim zrobić.