Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Rejestrator do kamer DS-2CD2142FWD-I 4Mpx 2,8mm Hikvision poszukiwany.

04 Sty 2019 07:43 288 14
  • Poziom 9  
    Witam,
    szukam dobrego rejestratora, nie za 500zł. Najlepiej HIK, wtedy wszystko będzie jednej firmy. Rejestrator ip dla 12 kamer. PoE. Kamerki 4mpx.

Chciałbym:-
    - mieć podgląd przez aplikację, podgląd przez tv najlepiej po wifi najlepiej 5GHz.

Co byście polecili?

Autorus
  • Pomocny post
    specjalista-kamery przemysłowe
    Nie bierz z PoE. Np DS-7616NI-E2/A. Gorzej z podglądem w TV po WiFi. Jaki to tv?
  • Poziom 9  
    Tv ma przystawkę huawej box 3 na androida, ogólnie adroid. wiem, że program na andka jest.
    A czemu nie PoE, wydaje się ze to najprostsze rozwiązanie.

Oglądałem ten model który podałeś, dzięki. Wygląda ok Używałeś już ten model?
  • specjalista-kamery przemysłowe
    autorus napisał:
    A czemu nie PoE, wydaje się ze to najprostsze rozwiązanie.

A jak Ci się uwali jakiś port to co zrobisz? Wysyłasz rejestrator na gwarancję i kupujesz kolejny? Osobno switcha PoE kup.

autorus napisał:

Oglądałem ten model który podałeś, dzięki. Wygląda ok Używałeś już ten model?

Ok 10 sztuk założyłem i wszędzie bez problemu działają.

• Poziom 8  
    Jeśli chodzi o rejestratory Hikvision, to z doświadczenia wiem, że lepiej wybrać bez PoE. Mogą, lecz nie muszą, wyniknąć niepotrzebne komplikacje z połączeniem kamer i tak jak już kolega wcześniej wspominał w razie problemów z PoE cały rejestrator idzie na serwis, a okres oczekiwania w Hiku może się wahac od 2 do nawet 6 tygodni.
    Również proponowałbym model DS-7616NI-E2/A.
  • Poziom 9  
    ok. Ale ten model na PoE. Ale faktycznie lepiej się zabezpieczyć. Mozecie podać zasilacze PoE które by się nadawały? Z góry dzięki.
  • Pomocny post
    specjalista-kamery przemysłowe
    Np Pulsar SF116. Szukaj switchy PoE na przynajmniej 16 kamer.

Ps.: Sprawdź jeszcze ewentualnie model DS-7616NI-I2. Ma dwa niezależne wyjścia na VGA i HDMI(pytanie czy jest taka potrzeba).

• Poziom 43  
    autorus napisał:
    Rejestrator ip dla 12 kamer. PoE

Jakie odległości od rejestratora?
    autorus napisał:
    podgląd przez tv najlepiej po wifi najlepiej 5GHz.

Rejestrator będzie wpięty do sieci w której pracuje ten tv?
  • Poziom 9  
    Odległości od rejestratora max to jakieś 50m.

Czy skrętkę bierzecie ftp czy utp? . Oczywiście nie najtańszy chińczyk.

Odnośnie hdmi to mam pociągnięty kabel do tv ale co ja w ten sposób uzyskam? To odległość z 20m. Jak miałbym tym sterować?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Wewnątrz UTP, Bitner, Alan, Dahua, Hikvison - co akurat w hurtowni mają dostępne.
    20 metrów i jak sterować, choćby przedłużacz USB po UTP, do tego mysz bezprzewodowa.
  • Poziom 9  
    A czy moglibyściw zaproponowac kamerę hikvision z mikrofonem?
  • Pomocny post

Poziom 43  
    DS-2CD2542FWD-IS, fajnie działa DS-2CD2455FWD-IW - można używać jak interkomu ;)
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Są jeszcze np DS-2CD2532F-IS, DS-2CD2522FWD-IS.
  • Poziom 9  
    A jaki mikrofon można dołączyć do kamery jeśli nie ma wbudowanego a jest końcówka IS?
    Znalazłem DS-2FP2020, ale czy to można podłączyć ?
  • Poziom 9  
    Rejestrator zakupiony teraz czas na konfigurację :)