Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens EF735701 - schemat połączeń w puszce PolyBox

sebastian.chyz 05 Jan 2019 13:07 792 4
    sebastian.chyz
    Level 2  
    Witam

Kupiłem niedawno używana kuchenkę z piekarnikiem firmy Siemens i chcąc zainstalować ja w kuchni zauważyłem że sześć przewodów które idą z płyty elektrycznej jest odłączona z puszki PolyBox. Jest to sześć przewodów o różnych kolorach
    Dzwoniłem do serwisu Boscha, ale mówią że tylko technik może to zrobić a koszt to 300 zł
    Więc pytam czy zna ktoś jak to podłączyć albo znalazłby to gdzieś w internecie.
    Siemens EF735701 - schemat połączeń w puszce PolyBox [Siemens EF735701 - schemat połączeń w puszce PolyBox Siemens EF735701 - schemat połączeń w puszce PolyBox
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    leszekelektronika
    Level 13  
    Witam
    Jakie funkcje posiada bo po symbolu nie mogłem nic znaleźć bo być może to tylko będzie trzeba zlokalizować grzałki i odpowiednie konektory na płytce testując po kolei przełączaniem funkcji grzanie góra, grzanie dół i co tam jeszcze jest np. termoobieg
    sebastian.chyz
    Level 2  
    Witam,
    Ogólnie na tej ytce sterujemy czterema palnikami z których dwa mają funkcje powiększenia obszaru grzewczego, na samej płytce można jeszcze tylko zablokować palniki przed włączeniem. Piekarnik ma osobne podłączenie i działa bez zarzutów
    plc4puchat
    Level 1  
    Dzień dobry, czy może uporał się Pan z podłączeniem płyty? Jeśli tak, można prosić o zdjęcia podłączenia w Poly Boxie? Borykam się obecnie z tym samym problemem :).