Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje.

05 Sty 2019 13:49 654 4
  • Poziom 4  
    Witam was

Potrzebuje porady w sprawie tylnej wycieraczki która nie działa. Chętnie podejmę się kroków żeby doprowadzić do działania. Ktoś może mi pomóc? Od czego mam zacząć?
    Została wymienione pióro od wycieraczki (wiem że nie ma to nic wspólnego), próbowałem naciskać przycisk uruchomienia tylnej wycieraczki, działa jedynie spryskiwanie, ruch wycieraczki nie działa.

Bardzo proszę o pomoc i pominięcia krytyki.
    Jestem początkujący w tym, auto jest z rocznika 1998 r. Jest to moje pierwsze autko, uczę się na nim naprawiać sam usterki.

Pozdrawiam was :)
  • Poziom 22  
    Zobacz czy nie są złamane przewody idące z karoserii do klapy tylnej.Czesty przypadek w różnych samochodach.
  • Poziom 4  
    Gdzie mam smarować? Rozkręcilłem tył i mam to : Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje. Vw Lupo 1.4 wycieraczka tylna - Wycieraczka tylna nie pracuje.

Dodano po 1 [minuty]:

Silniczek rozkręcony, widać bardzo stary smar, nic dziwnego że nie chce działać. Jutro wrzucę fotki. Nie da się wyjąć mechanizmu do wyczyszczenia przez bardzo duży brud. Może ktoś ma jakiś sposób na to?