Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki sufitowe sypialnia 10m2 -2D

05 Jan 2019 15:13 567 4
  • Level 15  
    Witam,
    Wiem ze zaraz pojawią się głosy że glosnikinw suficie to zły pomysl ze lepiej monitory itp, ale przechodząc do rzeczy: Potrzebuje nagłosnić sypialnie ok 10m2( muzyka wtle przed spaniem, ew jakis film z laptopa, radio itp). Glosniki musza zostac zamontowane w suficie żadne kolumny monitory itp (wymogi żony).
    Sufit podwieszany ( ok13cm) płyta g/k podwójnie + wełna akustyczna 70mm ( nie bede robił żadnych skrzyń itp w suficie). Wysokośc sufitu 245cm odległośc między dwoma kanalami na suficie to ok 200-220cm.
    Całośc zasilana będzie wzmacniaczem klasy D opartym na TPA3118 (2x30W) wraz z modulem BT.

Budzet jaki chciałbym przeznaczyć to ok max 250zl ( wiem ze mało ale wymogi nie są wygórowane).

Na początku myslałem żeby dać tam jakies głosniki z car audio np jbl stage 602, ale nie jest to chyba dobry pomysl nawet do takich zastosowań.
    Zastanawiam sie nad konstrukcja 2D ( mid bass W.18.200.8.MCX do tego tweeter np T.10.200.4.PC i jakaś naprawde prosta zwrotnica bo bez liczonej drewnianej obudowy i tak nie ma się co spodziewać "szału"

Co tym myślicie? Jakie macie propozycje?

Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam
  • Level 15  
    Mogłbym prosić o odpowiedz w temacie?
  • Level 15  
    Widze ze niestety nie dostane żadnej pomocy tutaj...
  • User removed account