Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] peugeot 307 - ISO i magiczny czerwony przewod

05 Sty 2019 15:20 471 6
  • Poziom 2  
    Witam

Widziałem podobne tematy ale mój problem jest chyba nieco inny.
    Chodzi o to ze przy ISO jest czerwony przewod oznaczony switch +12v i musi być gdzieś podłączony bo nie ma zasilania bezpośrednio z wiązki fabrycznej(dokładnie radio ma się włączyć po przekręceniu kluczyka).
    Gdzie mam ten kabel wpiąć ???

proszę o pomoc
  • Poziom 27  
    Witam
    Ten kabel jest z radia ? po włączeniu radia ma 12V ?
    Jakie radio foto teraz pomocne
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Falski napisał:
    Chodzi o to ze przy ISO jest czerwony przewod oznaczony switch +12v i musi być gdzieś podłączony
    Ma być podłączony w miejsce, gdzie po przekreceniu kluczyka pojawia się +12V.
  • Poziom 2  
    olekt2002 napisał:
    Falski napisał:
    Chodzi o to ze przy ISO jest czerwony przewod oznaczony switch +12v i musi być gdzieś podłączony
    Ma być podłączony w miejsce, gdzie po przekreceniu kluczyka pojawia się +12V.

no wlasnie tylko gdzie takie miejsce znajde??
    radio to kenwood kd164ur
    wrzucam zdjecia zebyscie zobaczyli wtyczke i ten kabel jak wyglada
  • Poziom 27  
    Witam
    Po symbolu nie ma radia ?
    A foto źle zrobione nie widać z kąt które kabelki idą ?
    A napięcie po stacyjce może zapalniczka .
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    ze zdjęcia wynika , ze dwa plusy do radia masz doprowadzone , żółty +12V stałe , i czerwony grubszy +12V po włączeniu zapłonu. A ten cienki czerwony to chyba jest dopięty jako rozgałęzienie czerwonego np do zasilenia zestawu głośnomówiącego.
  • Poziom 2  
    Rozwiązanie było takie że znalazł się elektryk który to ogarnął a że po dobrej znajomości to i koszt był bardzo mocno zredukowany. Podłączał się do jakieś kostki przy bezpiecznikach w schowku.