Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV do salonu 65-75 cali trudny wybór.

kameleon11116 11 Sty 2019 15:40 1020 38
  • Pomocny post
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
    To akurat szanuję !
    Ale obrażanie innych -" Śmierdzi mi taki test na kilometr..."
    Brzydzę się takimi określeniami . I też to uszanuj.
  • Pomocny post
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    Za Wikipedią:

śmierdzieć (język polski)
    czasownik nieprzechodni niedokonany

(1.1) wydzielać nieprzyjemny zapach
    (1.2) o sprawach: wydawać się podejrzanymi

https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%9Bmierdzie%C4%87
  • Pomocny post
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
    Żaden portal szanujący się nie pozwala sobie na śmierdzące testy - jak to im insynuujesz.
  • Pomocny post
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    Pozwala, nie pozwala....ani ja, ani Ty tego nie wiemy.
    Zostawmy to do oceny przez każdego z czytelników tych postów.
    kameleon11116
    Poziom 26  
    Witam
    Drodzy koledzy @Ludwik XVI i @LOCOLOCO po co te nerwy dziękuje wam i @radosuaf za wszelkie uwagi i sugestie :):) . Po kolejnym dniu kilkugodzinnych testów tym razem w ME w sąsiednim miasteczku (sklep tej sieci jest też u mnie ,miasta tej samej wielkości a różnica w asortymencie ogromna ) dopadłem 65c8PLA i umowa podpisana. Dzisiaj przed -14 wjechał z soundbarem JBL :);). Chwilowo postoi na komodzie ale docelowo idzie na ścianę z uchwyt Reinston EU021 . Po negocjacjach zrobili mi piękne raty 36x0% :) i dorzucili gratisa :) ,normalnie na tą chwilę nie ma rat 0% .Biorę się do zabawy.
    Pozdrawiam
    kameleon11116
    Poziom 26  
    Witam
    Po blisko roku od zakupu ocena 5++++++ , jak dla mnie brak jakichkolwiek minusów. Obraz żyleta , powidoki, wypalenia i inne tego typu zjawiska bark. TV gra dziennie około 15h. WebOS sprawdza się znakomicie, sztuczna inteligencja, polecenia głosowe działają mega sprawnie, bezprzewodowe przesyłanie treści z kompa czy smartfona bez zająknięcia . Chyba mój pierwszy TV do którego nie mam zastrzeżeń (poza ceną która wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie). Do tego JBL BAR 3.1 i pełen relaks :) :).
    Raikoo
    Poziom 2  
    Ja przymierzam się poważnie do zakupu 65" 4K DLED Kruger&Matz, tak żeby przed świętami wisiał już na ścianie. Widziałem u kolegi, który ma 55" ale to praktycznie ta sama edycja, tylko większa. Polska firma, która przykłada się do swojej roboty, bo telewizor naprawdę dobrze wykonany, jest bardzo ładny
    kameleon11116
    Poziom 26  
    Witam
    @Raikoo bez urazy ale TV , który wybrałeś to inna bajka, nie ma możliwości porównania z OLED LG. To, że jest ładny jak wisi na ścianie ma być argumentem :( .Chyba żarcik z Twojej strony.
    Poczytaj o jego możliwościach ,przetwarzanie obrazu, dodatki.
    Czasami lepiej dorzucić parę złotych niż obudzić się z ręką w nocniku.

Pozdrawiam serdecznie