Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] webasto nie działa Audi A6 C6 2.4 - błędów brak

fiat_galardo 07 Sty 2019 01:54 87 4
  • #1 07 Sty 2019 01:54
    fiat_galardo
    Poziom 8  

Witam. Mam problem z webasto w audi a6 c6 2.4 . Mam pilot do webasto ale po naciśnięciu przycisku załączenia przez chwilę świeci zielona lampka na pilocie, a później mruga czerwona( webasto nie chodzi) W MMI nie mam opcji włączenia webasto od momentu kiedy zmienili mi oprogramowanie na polskie ( wcześniej było) Temperatura powietrza -3.5 C , aku naładowany, błędów po podpięciu vaga nie pokazuje (włączając test pompa od webasto startuje) Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.

0 4
  • Pomocny post
    #2 07 Sty 2019 08:52
    misiek-888
    Poziom 34  

fiat_galardo napisał:
    ku naładowany, błędów po podpięciu vaga nie pokazuje
    a nie masz problemu ze wskaźnikem paliwa??? Sprawdź parametry jakie widzi webasto moze jest cos ponizej normy . Pewny jesteś ze urządzenie nie jest zablokowane po nieudanych próbach uruchomienia??

0
  • #3 07 Sty 2019 09:51
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Masz wystarczająco benzyny w baku?

0
  • #4 08 Sty 2019 21:22
    fiat_galardo
    Poziom 8  

Mam pół baku to myślę, że wystarczy. Nie wiem jak mam sprawdzić parametry jakie widzi webasto . Mam tester diagnostyczny U606+ PL

0
  • #5 10 Sty 2019 22:02
    fiat_galardo
    Poziom 8  

Temat do zamknięcia. Okazało się że po wnikliwym sprawdzeniu czujnika paliwa był on uszkodzony pomimo że w większości poprawnie wskazywał. Podziękowania dla kolegi Misiek-888

0