Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Webinarium poświęcone tranzystorom CoolGaN od Infineona

ghost666 07 Sty 2019 08:43 213 0
 • Webinarium poświęcone tranzystorom CoolGaN od Infineona
  Firma Infineon ma przyjemność zaprosić na webinarium poświęcone nowościom w linii tranzystorów CoolGaN oraz ich scalonych driverów z rodziny GaN ElceDRIVER.

  Infineon, w ramach tego seminarium internetowego, chce odpowiedzieć na pięć wysokopoziomowych pytań:

  * Dlaczego należy wybierać tranzystory HEMT z rodziny CoolGaN oraz drivery GAN ElceDRIVER firmy Infineon do swoich projektów.
  * Dlaczego elementy z azotku galu (GaN) produkowane przez Infineona należą do najbardziej niezawodnych elementów na rynku i co to oznacza dla docelowego klienta i projektantów.
  * Jakie są kluczowe aplikacje, do których elementy z rodziny CoolGaN są dedykowane.
  * Jak wygląda plan rozwoju tej rodziny elementów na najbliższą przyszłość.

  Webinarium rozpocząć ma się dodatkowo podstawowym wstępem marketingowym dotyczącym elementów GaN. Omówiony zostanie także obecny krajobraz dostawców tego rodzaju elementów, a następnie prowadzący chciałby skupić się na tym, co odróżnia elementy z azotku galu, produkowane przez Infineona, od analogicznych elementów innych producentów, obecnych na rynku.

  Następnie omówione zostaną kluczowe wartości, jakie zapewnia stosowanie elementów z rodziny CoolGaN. Omówione zostaną aplikacje takie jak zasilacze, systemy PFC i LLC. Przy tej okazji podkreślone zostaną ceny, wyróżniające elementy Infineona na rynku, a potem część ta zostanie podsumowana.

  Finalnie, przedstawiony zostanie plan rozwoju tej rodziny tranzystorów na najbliższą przyszłość. Webinarium zamknięte zostanie prezentacją projektów referencyjnych oraz marketingowym podsumowaniem z najważniejszymi informacjami handlowymi, dotyczącymi tych elementów.

  Seminarium odbędzie się 29 stycznie bieżącego roku o godzinie 17:00 czasu środowoeuropejskiego. Rejestrować na nie można się pod linkiem źródowym (poniżej). Dla zainteresowanych dostępna będzie możliwość późniejszego obejrzenia nagrania z webinarium.

  Źródło: https://event.on24.com/eventRegistration/EventLobbyServlet?target=reg20.jsp&partnerref=EETHOME&eventid=1909395&sessionid=1&key=A5769A168FC37A0AAC5E61E6D8E572F2®Tag=&sourcepage=register

  Byłeś na tym wydarzeniu? Jak się podobało? Odpowiedz w tym temacie, publikując relacje, zdjęcia, materiały. Napisz do nas, a otrzymasz punkty za relację.