Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką lodówkę wybrać spośród wytypowanych

07 Sty 2019 09:35 453 3
  • Poziom 6  
    Witam i proszę o radę. Muszę zakupić nową lodówkę bo stara już dogorywa, dwa razu uzupełniany czynnik i znów to samo. Nie chłodzi góra. znów :( Nie będę już wydałam pieniędzy na uzupełnianie a chcę zakupić nową max do 2000 zł. Wytypowałem takie coś:
    https://www.mediaexpert.pl/produkty-porownanie.html?p=675346|560617|1269882|693606
    czyli :
    SAMSUNG RB 29FDRNDSA
    BEKO CNA 365EC0DX
    BEKO MCNA400E30DXB
    AMICA FK321.4DFXI
    Zdecydowałem, że musi mieć ona dozownik, bowiem w ciepłe miesiące dużo piję chłodnych napoi i może to być dla mnie dość spore udogodnienie. Na razie z tych 4 wybrałbym Amikę, ale jej zamrażalnik jest mniejszy od pozostałych o 20 l z kolei :( . Może coś poradzicie mi z wyborem?
    dziękuję i pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Beko są chyba rumuńskie... w Samsunga raczej bym się nie pchał.. wybrałbym polską Amicę lub Boscha, który jednak ma najdłuższe doświadczenie w produkcji tego typu sprzętu.
  • Poziom 23  
    Ssaab napisał:
    w Samsunga raczej bym się nie pchał

Dlaczego? Pod względem NF są liderem. Urządzenia robią w PL. Nie ma sprzętów niezawodnych, ale Samsung akurat pod względem chłodnictwa jest ok.
    Ssaab napisał:
    wybrałbym polską Amicę

Fakt, Amica to Polska firma. Szkoda, że lodówek nie produkują u nas.
  • Poziom 6  
    Stawiam jednak na ten Samsung, Amika niestety mniejszy zamrażalnik, co dla żony ma duże znaczenie.