Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Renault Laguna 1 1.8 benzyna 94r - Schemat elektryki

lagunatiger 08 Jan 2019 22:35 405 4
    lagunatiger
    Level 4  
    laguna 1 1.8 benzyna 94r. Schemat elektryki w pdf , jeśli ktoś posiada będę wdzięczny bardzo.

Zależy mi bardzo bardzo na schematach układu chłodzenia ,paliwowego , i ssąco -wydechowego. w PDF. Jeszcze zamek cetralny nie działa, przyciski działają, migacze migają ,drzwi nie .Pomińmy tu bateryjki i bezpieczniki.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    lagunatiger wrote:
    Jeszcze zamek cetralny nie działa, przyciski działają, migacze migają ,drzwi nie .Pomińmy tu bateryjki i bezpieczniki.

SKoro, odbiornik reaguje na pilota i przycisk CPE to szukaj problemu w bezpiecznikach i samych drzwiach.
    Czy wszystkie drzwi nie działają czy wybrane, czy słuchać coś po włączeniu centralnego zamka?
    Jaka laguna, jaki silnik, który rok.?
    lagunatiger
    Level 4  
    zamek centr. laguna1 1.8 1994 .Po wł/wył na pilocie wszystkie drzwi nie reagują i nie wydają dzwięków , tylko migacze migają . Bezpieczniki są ok.
    lagunatiger
    Level 4  
    Dziękuje wszystkim za pomoc w próbie uruchomienia mojej laguny1. Po sprawdzeniu wszelkich możliwych przyczyn,głównie za pomocą Elektrody ,znalazłem problem i rozwiązałem. Mianowicie to co powinienem zrobić jako pierwsze,zrobiłem na końcu. Okazało się ,że to kopułka. Była zasyfiona ,a styki zielone. Szczoteczka druciana i papier ścierny wystarczyły by laguna odpaliła i chodzi. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.