Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabina prysznicowa czterościenna z hydromasażem, co polecacie?

08 Sty 2019 23:36 456 5
  • Poziom 21  
    Ahoj ;)

Jak w temacie, planuję zmienić zwykłą kabinę na taką bajerancką z hydromasażem, radyjkiem i wodotryskami ;)

Brałem próbny prysznic w ciastoramie i powiem szczerze że straszna tandeta.
    W internetach trochę tego jest, ale jak z jakością? Nie dowiem się póki nie spytam na Elce :)

Szukam czegoś takiego

http://dladomu.com/1001,pl_savana-delux-90-white-kabina-prysznicowa-z-hydromasazem.html

Podzielcie się doświadczeniami, za które z góry dziękuję :)
  • Poziom 26  
    Że dysze będą zasilane ciśnieniem bezpośrednio z sieci wodociągowej? z hydromasażem to wiele nie będzie miało wspólnego - za małe ciśnienie wody.
    Takie z prawdziwego zdarzenia mają obieg zamknięty, pompę ciśnieniową i filtry - raczej droga impreza.
  • Poziom 28  
    Montowałem parę takich kabin( z radiem itp),i powiem- tandeta to jest. To raz.
    Widziałem zresztą je po roku czy dwóch. Zapuszczone. I nie raczej z powodu gnuśności właścicieli ale z mnogości zakamarków i "rowków".
    Pod śmietnikami też je widuję już.

Może te wypaśniejsze są lepiej zrobione, ale to trzeba macać...
  • Poziom 21  
    @misiek1111 No to przyjmijmy że hydromasaż to tylko z nazwy :)

@Romulus7874 Właśnie tego się obawiałem, montowałem tylko raz taką kabinę i nie była najgorsza, ale za diabła nie mogę sobie przypomnieć producenta.

Właśnie o te "wypaśniejsze" zapytuję, z drugiej strony, żeby nie kosztowała 10 tyś zł bo to się mija z celem :)
  • Poziom 38  
    Sam byłem napalony na taką. Na szczęście szwagier wcześniej o dwa lata wybudował się więc miałem okazję obserwować od momentu montażu do momentu wystawienia jej w okolice śmietnika. Kupiłem zwykła jest ok on również zmienił na zwykłą i jest zadowolony. Teraz rozglądam się za wanną z hydromasażem na poddasze ale sam nie wiem czy to dobry wybór.
  • Poziom 21  
    Na hydromasażu przez duże "H" aż tak mi nie zależy, wystarczą mocniejsze wodotryski ;)

Bardziej zależy mi na głębszym brodziku - około 30 cm, może deszczownica, no i radyjko byłoby miłym uzupełnieniem, sąsiedzi odetchną bo przestanę śpiewać :D

Kabinę i tak muszę zmienić bo obecna powoli się rozpada, żeby nie zmieniać płytek pod nowy brodzik z kabiną pomyślałem o takiej czterościennej, ale te które obmacałem rozpadają się w rękach :/

Dodano po 1 [minuty]:

janek1815 napisał:
    miałem okazję obserwować od momentu montażu do momentu wystawienia jej w okolice śmietnika.

Pamiętasz może co było z nią nie tak?