Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinie o firmie Ulefone. Czy to dobra firma?

makesik 09 Jan 2019 14:35 2028 3
 • #1
  makesik
  Level 3  
  Witam. Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o firmie Ulefone bo się wydaje być spoko z ich telefonami tym bardziej model Ulefone Armor 6 którego planuje kupić. Czy ktoś widział TE telefony lub je posiadał proszę o waszą opinie?
 • #2
  fryta1
  Level 2  
  Czy dobra to nie wiem ale posiadam armor 5 działa odporny jest kilka razy zaliczył płytki ,myje go jak dzieci go pobrudzą pod bieżącą wodą ,w basenie pod wodą zdjęcie nie idzie zrobić wyświetlacz traktuje wodę jakby się palcem dotykało ale wodoszczelność jest
  Głośnik z głośnomówiącego trochę nawala raz ciszej innym razem charczy myślę że to powiązane z upadkami czasem wydaję mi się że bateria trzyma krótko a innym razem dłużej , filmy na YouTube po 7 godzinach zeszło 40 procent bateria , ogólnie polecam jak chcesz sobie dzwonić i trochę rozrywki , fajne ma ładowanie bezdotykowy ale miałem ładowarkę z tym telefonem to szajs lepiej kupić inna a i ta dodatkowa szybka naklejana jakoś mi szybko się psuje 2 w ciągu roku
 • #3
  dragus12081
  Level 12  
  Typowy chinczyk jak inne hammery czy myPhone. Jakość wykonania na niskim poziomie, a i podzespoły raczej z niskiej półki.
 • #4
  staś pytalski
  Level 37  
  Sprawdź ile masz części na allegro, bo jak pęknie Ci wyświetlacz wątpię, że będziesz czekać 1mc albo dłużej aż przypłynie z Chin. Nawet jak programowo się wysypie, samemu nic nie zrobisz, a znalezienie kogoś kto się podejmie nie będzie łatwe.