Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Philips Dobrać PILOTA?????

01 Kwi 2003 21:29 2597 10
  • Poziom 26  
    Witam znajoma kupiła telewizor z komisu TV Philips 32". Dostała do niego pilota któtym może obsłużyć podstawowe funkcie . Jest jednak problem nie można tym pilotem wejść w strojenie. Można wywołać plansze regulacji obrazu i głosu. Każdą z tych plansz wywołuje się innym przyciskiem na pilocie. Próbowałem piloty od nowych Philipsów ale nic z tego mam też pilota RC7507 ale też nie ma możliwości strojenia. Niektóre Philipsy mają strojenie przez wciśnięcie dwóch przycisków też próbowałem nic z tego.Po włączeniu TV wyskakuje napis "PRESS MENU KEY " przy tych pilotach które próbowałem po wciśnięciu przycisku menu nie ma reakcii. Ten philips to jest 32 "panorama z 2000r. Proc SDA 5255 B002 , oznaczenia na obudowie nie ma jest zdarta naklejka. Na płycie elektroniki jest symbol E9-1a . Proszę o pomoc jaki pilot zadziała.
  • Poziom 40  
    spytaj pod tym adresem S. Dziewanowski 48-200 Prudnik (077) 436-63-06

po godz 20 (077) 436-76-03
    Spectrum piloty tv, vcr,sat
  • Poziom 14  
    Podaj model tego telewizora.W komisach spotkałemkilka razy inne marki
    TV z orginalną naklejką Philipsa
  • Poziom 26  
    Tak jak napisałem kartka z modelem jest zdarta . Gdyby był model to sam bym doszedł . Jedynie mogę dodać że ten TV ma kineskop THOMSONa i ma PIP . Jeśli chodzi o producenta to na 90% jest to jakiś Philips .
  • Serwisant
    Jak masz dostęp do aparatu to zrób mu parę fotek,może się jakiś model dopasuje.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Najlepiej jak podasz typ procesora to może koledzy Ci coś dopasują.
  • Spec od TV
    to jest quelle chassis E9,takie chassis były również stosowane np. w Belstarach.Pilot to NS147 z Infratexu www.infratex.com.pl .A z Philipsem to ma tyle wspólnego że chodzi w RC5 i nic więcej.
  • Poziom 14  
    Jeśli Tv nie jest najnowszy, to powinien działać pilot uniwersalny (20-30 zł na giełdzie). Są też firmy, które dorabiają piloty do konkretnego modelu (ok.70 zł).
  • Poziom 26  
    JAk Kolega" rae0113" napisał jest to chassis E9 czyli to jest jakiś Philips na zachodnie rynki .?
    Zamawiam tego pilota w tej firmie so Kolega podesłał adres.
  • Poziom 26  
    Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.
  • Poziom 26  
    Witam tak jak kolega "rae0113" napisał pilot NS147 pasuje idealnie . Pragnę podziękować za pomoc i za zainteresowanie tematem.