Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDIO Tracks Amplifier One - Prosze o identyfikację wzmacniacza

09 Sty 2019 16:40 345 10
  • Poziom 10  
    Koledzy, prosze o pomoc w identyfikacji wzmacniacza. Na obudowie posiada napisy jak w temacie. Znajomy "daje sobie rękę uciąć" ze jest to jeden z ostatnich wzmacniaczy Diory. Jest podobny do WS 504 ale ma dodatkowe pokrętła Track A B i Track C D.
    Końcówki na układach STK 4044V.
    Będę wdzięczny za namiary na schemat serwisowy. Wzmacniacz w tej chwili uszkodzony, do diagnozy i naprawy. AUDIO Tracks Amplifier One - Prosze o identyfikację wzmacniacza
  • Poziom 10  
    Po lewej stronie: AUDIO Tracks , a w prawym rogu : Amplifaier ONE . Nic wiecej.
  • Poziom 10  
    To jakby rozbudowana wersja WSa... ciekawe
  • Poziom 10  
    Dokladniejsze zdjęcia AUDIO Tracks Amplifier One - Prosze o identyfikację wzmacniacza AUDIO Tracks Amplifier One - Prosze o identyfikację wzmacniacza AUDIO Tracks Amplifier One - Prosze o identyfikację wzmacniacza
  • Poziom 9  
    witam takze trafil do mnie taki wzmacniacz na sluchawkach gra lecz bez korekcji na kolumny juz dzwiek nie trafia co wazne z tylu jest petla na korektor bez znaczenia czy podlaczona czy nie nic sie nie dzieje a kolega opanowal w/w sprzet prosze o info pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Dla mnie z Diorą nie ma to nic wspólnego. Jakiś marketowy produkt może (produkowany przez większą firmę dla konkretnego odbiorcy/dystrybutora)
  • Poziom 15  
    398216 Usunięty napisał:
    Dla mnie z Diorą nie ma to nic wspólnego. Jakiś marketowy produkt może (produkowany przez większą firmę dla konkretnego odbiorcy/dystrybutora)

Też tak kiedyś myślałem, ale trochę poszperałem i chyba jednak ma coś wspólnego... Wzmacniacz opisywany był w 96 roku w Radioelektroniku (skan dołączam) przez konstruktora Diory, pana Aleksandra Kazimierskiego. Poza tym płytki drukowane w środku są wykonane przez tę samą firmę, która robiła je dla Diory (Eltar). Istnieje duże prawdopodobieństwo że był to "produkt uboczny" Diory pod inną marką celem rozszerzenia asortymentu.
  • Poziom 43  
    A widzisz... Dzięki za skan i info. bardzo możliwe, ze masz rację pisząc o "produkcie ubocznym" w produkcji tego wynalazku (bo dla mnie połączenie wzmacniacza typowo domowego z estradą to jednak dziwoląg) tłumaczy to brak większych ilości tych wzmacniaczy.