Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Indesit Prime DFP 5731M - wyciek wody ze zmywarki

Boldgrim 09 Jan 2019 21:22 1002 3
    Boldgrim
    Level 2  
    Witam.
    Mam problem jak w temacie z wypływającą wodą ze zmywarki w końcowej fazie programów. Co ciekawe nie za każdym razem woda się wydostaje, być może jest jej po prostu mniej i nie wylewa się spod urządzenia. Z ciekawości ostatnio podłożyłem pod zmywarkę kawałek papieru i zauważyłem, że woda nie pojawia się w okolicy drzwiczek, a praktycznie pośrodku spodu urządzenia. Filtry czyszczę dość systematycznie, uszczelkę drzwi także czyściłem (wycieka i tak pośrodku). Proszę o poradę od czego mógłbym zacząć, jak chodzi o próbę naprawy.

Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    ToJestNick
    Level 31  
    Ja bym próbował rozkręcić i fizycznie poczyścić węże od środka. Zbiera się tam sporo szlamu przez co woda potrafi przelewać się górą.
    Boldgrim
    Level 2  
    Dzięki za szybką odpowiedź, postaram sie jak najszybciej sprawdzić, czy to pomoże i dam znać. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to każda uwaga będzie cenna.
    ToJestNick
    Level 31  
    Wiesz, chodzi o to, że syf przytyka przewody przez co woda nie nadąża odpływać. Miałem tak w pralce. Nawet tej samej firmy :D