Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia.

09 Sty 2019 23:47 798 6
  • Poziom 11  
    Witajcie.

Posiadam zabudowany piekarnik Amica EBP8452 z niekompletną górą drzwi. Mam wrażenie, że listwa górna którą posiadam i jest zamontowana a w zasadzie położona tylko na szybie, nie pochodzi z tego piekarnika. Brakowało również uchwytów, które już kupiłem ale za żadne skarby nie umiem wyobrazić sobie nawet jak to zamontować.

Potrzebował bym zdjęcie górnej listwy drzwi tego piekarnika żeby mieć pewnośc jak to poskładać - nie mogę niczego znaleźć w internecie.

Miło było by jak by jakaś dobra duszyczka powiedziała mi jeszcze czego mi w tych drzwiach brakuje bo ręce opadają ile drobiazgów potrafią konstruktorzy w tak prostym miejscu zaplanować..

Pozdrawiam.

Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia. Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia. Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia.
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Czyli te dwa zakupione przeze mnie uchwyty (ostatnie zdjęcie) są niepotrzebne?? Dziwi mnie też fakt, że jak oglądałem zdjecie tej listwy w katalogu NORTH.pl to ta listwa inaczej wygląda..
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Pięknie dziękuję za super wyjaśnienie ;) to teraz jeszcze jedno pytanie. Dwa "zaczepy" w tej listwie są wygięte u mnie (prawdopodobnie dla tego, żeby dało się tą listwę w ogóle położyć na drzwiach. Jeden wyprostowałem powiedzmy do w miarę normalnego położenia (tak mi się wydaje, natomiast drugi zostawiłem tak jak był. Pytanie brzmi, jak mam uformować te "zaczepy" ?

Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia. Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia.

Wstępnie udało mi się zamontować tą listwę (pytanie czy poprawnie?), ale mam wrażenie, że wewnętrzna szyba piekarnika nie jest w żadnym wypadku dalej zamocowana. Czy coś robię źle, czy po prostu czegoś jeszcze brakuje poza tymi zaślepkami do górnej listwy?

Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia. Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia. Amica EBP8452 - Naprawa drzwi - potrzebne zdjęcia.
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia