Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZTE MF920 T migają ikony bez przerwy

10 Sty 2019 10:17 312 8
  • Poziom 12  
    Witam proszę o pomoc gdyż mój zte mf 920t nie potrafi się połączyć z internetem a do tego migają ikony bez przerwy. Reset nie daje żadnego rezultatu.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Ogólnie to przybliż problem, możesz się zalogować na adres tego ZTE920 w przeglądarce, łączysz się z nim po WiFi, kablem?
  • Poziom 12  
    Nie idzie nic zrobić. Żadne urządzenie nie widzi zte ikony migają i co jakichś czas się zatrzymuje np. na symbolu siły sygnału, karta sim aktywna na innym modemie działa. A zte nic.
  • Poziom 12  
    Właśnie nie jest zbyt stary i co najlepsze to się sam wyautował poprostu któregoś dnia postanowił się popsuć. Dziękuję za pomoc może ktoś jeszcze miał taki problem i wie jak go rozwiązać, a jak nie to alledrogo i kup teraz 😬
  • Poziom 2  
    najpierw sprawdź, może jeszcze na gwarancji jest, skoro nie jest taki stary
  • Poziom 12  
    Jest na gwarancji ,tylko tu pojawia się malutki problemik .Paragon poszedł się kochać gdzieś i katastrofen. :D

Dodano po 6 [minuty]:

Taki mały szczegół,jak go tera podłączyłem do lapa to pokazuje mi go jako dysk przenośny w momencie jak się zatrzyma na ikonie to jest efekt usunięcia urządzania i tak w kółko ,nawet udało się na lapie zainstalować ten modem ale niestety nie reaguje ikonka ,nic się nie załącza ,przenosi na stronę internetowa która nie działa.
  • Poziom 2  
    Podeślij mi w wiadomości prywatnej numer imei tego routera.
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie, mam ten sam problem, odłączenie baterii nic nie pomaga, stało się to po pracy na baterii i samoczynnym rozlaczeniu po rozladowaniu. Mozliwe że robiła się aktualizacja i brak zasilania ja przerwał?
    Jest jakiś program do ogarnięcia softu?
    Dziękuję bardzo za pomoc