Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PG279Q - Asus PG279Q - krwawiący ekran.

Silintierka 10 Jan 2019 17:37 312 4
    Silintierka
    Level 2  
    Szanowni Państwo,

zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w sprawie nowo nabytego monitora firmy Asus PG279Q, który miał powalać jakością ekranu jak i innymi sprawami. Monitor kosztuje obecnie 3,2k, więc to jest nie mały wydatek.
    Monitor kupiłem 22 grudnia 2018 roku, stacjonarnie w sklepie nie przez internet.
    Problem jest taki jak widać na zdjęciach podświetlenie monitora jest tragiczne.
    Orientujecie się jak mam z tym walczyć czy jak wyśle monitor do serwisu czy monitor nie wróci do mnie w takim samym stanie jakim go wyślę ? ewentualnie wróci z mniejszym przebijaniem koloru, i serwis nie będzie widział problemu co do jakości.
    Ktoś może już z was przerabiał ten temat był w takiej samej sytuacji jak ja ?
    Monitor jest produkcji Wrzesień 2018r.
    PG279Q - Asus PG279Q - krwawiący ekran. PG279Q - Asus PG279Q - krwawiący ekran.
    User removed account
    User removed account  
    Silintierka
    Level 2  
    I co Twoja odpowiedź wnosi do założonego tematu ?
    Jedno zdjęcie jest na wyłączonym komputerze a drugie na podłączonym.
    badboy84
    Level 42  
    Koledze chyba chodzi o jakość podświetlenia tego monitora, ale jak widać w internecie ten typ tak ma.
    Wystarczy wpisać model monitora oraz dopisać "backlight" i wybrać zdjęcia, albo obejrzeć jakiś test tego sprzętu.