Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows 10 1809 - jak zmienić hasło administratora nie znając go ?

adamm1709 10 Jan 2019 23:17 13977 1
    adamm1709
    Level 18  
    Witam, wczoraj zmieniałem jednej osobie hasło do admina poprzez Teamviewer, dziś nie pasuje... albo ja coś pochrzaniłem albo ktoś je zmienił, bo ta osoba pożyczała laptopa komuś przed zmianą(udostępniając go z hasłem admina) i po zmianie hasła, może korzystał z resetowania hasła - nie wiem - zakładam, że ja się pomyliłem. Innego sposobu niż ten 'popularny' nie znalazłem, nie wiem czy bęzie działał, bo wszystkie tego typu są sprzed kilku lat: https://www.youtube.com/watch?v=Sa37YCnMdr0
    Dodam, że w systemie jest także konto standardowe na które znamy hasło i można się na nie zalogować.

Pomagałbym jej w tym zadaniu zdalnie. Ja troszkę znam się na kompach, a tamta osoba kompletne 0, dlatego chciałbym jak najbardziej ograniczyć jej pracę w tym zadaniu(i jak najwięcej robić to przez teamviewer), bo ciężko mi będzie wytłumaczyć co ma zrobić, tym bardziej nie widząc co się wyświetla czy dobrze kliknęła itd. więc zna ktoś łatwiejszy sposób ? Nie ma tu konta microsoft.

Z chęcią bym sprawdził jeśli to możliwe, kiedy było zmieniane hasło do admina...
    Może też pożyczyć od kogoś drugi laptop bym z kamerki widział co robi, ale może być zła orientacja obrazu...
    User removed account
    Level 1