Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ktoś jeszcze robi trwały sprzęt AGD?

m.jastrzebski 11 Sty 2019 10:41 177 4
  • #1 11 Sty 2019 10:41
    m.jastrzebski
    Poziom 36  

Pytanie retoryczne chyba :-( ale czy ktoś jeszcze robi na tym świecie trwały sprzęt AGD? Taki, co to się nie rozsypie pół roku po gwarancji. Żelazko wiodącej firmy różnicówkę wyzwalało. A rozebrałem, cóż, trudzić się ze składaniem przynajmniej nie muszę. Kruszące się w rękach plastiki od przegrzania, popalone kable, bo gdzieś zaciekła woda, stopa grzewcza "odłazi". Noż pii, pii, pii, się nóż w kieszeni otwiera. Partactwo bym zrozumiał, ale to planowe było jak 2+2=4.

Można jeszcze kupić żelazko, które przy okazji nie będzie kupą łajna?

0 4
  • #2 11 Sty 2019 10:56
    osiniak75
    Poziom 31  

Na Allegro w kategorii kolekcje i sztuka poszukaj w zakładce pamiątki prl lub w antykach w zabytkach techniki. Wieczysta gwarancja szczególnie w tych z "duszą"

0
  • #4 11 Sty 2019 12:07
    m.jastrzebski
    Poziom 36  

alikatek napisał:
    Trudno będzie o sprzęt na prawdę trwały. Teraz robi się wszystko tak, żeby po gwarancji szybko padało.
    Kolega chce kupić żelazko. Ja mam BOSCH TDA703021A od roku i jestem zadowolony. W prawdzie drogie (około 300zł) ale wykonane dość porządnie.

Też byłem zadowolony dopóki nie zajrzałem do środka ;-) To nawet nie planowane zużycie, to planowany rozpad dosłownie. Rzeczywiście chyba trzeba żelazko ze strychu po babci wyciągnąć :-/

0