Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przecięcie kabla w routerze netia

aswerty 11 Sty 2019 14:45 150 7
  • #1 11 Sty 2019 14:45
    aswerty
    Poziom 2  

Potrzebna mi jest fotografia wnętrza routera netii żebym wiedział w którym miejscu jest kabel do stopnia mocy WiFi żeby go przeciąć. Inaczej nie da się wyłączyć WiFi.

0 7
  • #2 11 Sty 2019 14:59
    mipix
    Poziom 30  

Netia firmuje swoim logo różne modele. Nie podałeś typu swojego. Pomyślałeś może nad odkręceniem anteny? O ile jest w środku przewód antenowy, to trudno będzie go przeoczyć, będzie podłączony do anteny.

1
  • #3 11 Sty 2019 15:53
    aswerty
    Poziom 2  

model jest TC7200

Jeszcze nie patrzyłem do środka. Czy musi być antena? Nie da się przeciąć kabla stopnia mocy? Sama antena nie wyłączy generatora.

0
  • #4 11 Sty 2019 16:34
    Andrusza1
    Poziom 12  

Ze zdjęć zamieszczonych w sieci wynika, że w środku siedzi jedna bądź dwie karty na Mini PCI-E, w zależności czy dany egzemplarz obsługuje tylko jedną czy obydwie częstotliwości.
    I cała procedura jaka potrzebna jest do ich pozbycia się to demontaż tych kart.
    Niczego nie trzeba przecinać.

0
  • #5 11 Sty 2019 16:41
    aswerty
    Poziom 2  

Nie wiem w którym są miejscu.

0
  • #6 12 Sty 2019 01:10
    mipix
    Poziom 30  

W jaki sposób włączyć i wyłączyć sieci WIFI 2,4 i 5 GHz?
    Należy się zalogować do routera się zgodnie z powyższą informacją
    Zostanie wyświetlona strona konfiguracyjna routera, przez którą można zmieniać parametry pracy urządzenia.
    Należy kliknąć zakładkę WIRELESS, a następnie WIFI 2,4G lub WIFI 5G, wybrać Interface: Disabled dla wyłączenia, Enabled dla włączenia, potwierdzić wybór należy klikając Apply lub użyć funkcji WPS na obudowie routera (nacisnąć i przytrzymać ok. 8 sekund).
    Link

0
  • #8 12 Sty 2019 08:14
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

aswerty napisał:
    Potrzebna mi jest fotografia wnętrza routera netii żebym wiedział w którym miejscu jest kabel do stopnia mocy WiFi żeby go przeciąć. Inaczej nie da się wyłączyć WiFi.

A to jest modemorouter Twój czy operatora?
    Raczej operatora, więc nie masz prawa nic tam majstrować.

0