Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volvo s40 alarm/ immo meta? - Jak odłączyć blokadę zapłonu?

sernikos 11 Sty 2019 18:32 114 3
  • #1 11 Sty 2019 18:32
    sernikos
    Poziom 13  

witam!
    Posiadam volvo s40 1.9 td z 1998roku. Jest w nim zamontowany alarm "meta system" nie wiem jaki model, bo nie wiem gdzie zainstalowana jest centralka :/
    Mogę powiedzieć o nim tyle, że ma prostokątny pilot na którym nie ma żadnych informacji o modelu.
    Działa to w ten sposób, że po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu w pozycje zapłonu, nie pojawiają się żadne kontrolki. Idąc o krok dalej, i przekręcając kluczyk w rozruch, również zero reakcji. Dopiero po wciśnięciu przycisku na pilocie (meta) zapalają się kontrolki i działa rozruch, auto odpala.
    Wiem, że informacje, które podałem są bliskie zeru :/ Potrzebuję informacji w jaki sposób "z reguły" odbywa się takie odcięcie zapłonu w tym modelu samochodu i gdzie szukać "wpiny" w instalację, którą musiałbym mostkować...
    Chcę pozbyć się tego zabezpieczenia.

0 3
  • #2 11 Sty 2019 19:55
    szymitsu21
    Moderator Samochody

Jedyne wyjście --> znaleźć centralkę --> zmostkować to co ktoś zabezpieczył.

1
  • #4 13 Sty 2019 10:14
    sernikos
    Poziom 13  

Wrzucam fotki pilota z zewnątrz oraz płytki. Są na niej jakieś oznaczenia, więc to już coś.
    No i co kolega ma na myśli mówiąc "wyucz na nowo piloty"?

volvo s40 alarm/ immo meta? - Jak odłączyć blokadę zapłonu? volvo s40 alarm/ immo meta? - Jak odłączyć blokadę zapłonu? volvo s40 alarm/ immo meta? - Jak odłączyć blokadę zapłonu? volvo s40 alarm/ immo meta? - Jak odłączyć blokadę zapłonu?

0