Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo ideapad 100-15IBY brak internetu oraz dzwięku

Mateusz9666 12 Sty 2019 10:32 96 4
  • #1 12 Sty 2019 10:32
    Mateusz9666
    Poziom 4  

Witam. Wczoraj w godzinach wieczornych wyszedłem z psem na spacer, laptopa zostawilem włączonego, gdy wrócilem był napis "Scanning and repariring drive c" wiec zostawiłem to i poszedłem spać, rano wstałem laptop był właczony normalnie pracował. Pierwsze co zobaczyłem to to, ze nie ma internetu oraz dzwięku. Probowalem aktualizowac sterowniki to pisze, że są aktualne. Probowałem tez przywrócic system to dochodzi do okolo 30% i wyskakuje błąd. Potrafi ktoś pomóc?

0 4
  • #2 13 Sty 2019 00:57
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witaj. Na początek zacznij od uruchomienia https://crystalmark.info/redirect.php?product=CrystalDiskMark i zrób zrzut ekranu wszystkich informacji z tego programu (zwróć uwage, aby wszystkie dane z tabeli się na nim znalazły.

Jeśli już zamiast zrzutu ekranu będzie musiało być zdjęcie - to chociaż wyłącz lampę błyskową, nie pomaga przy robieniu zdjęcia na matrycy.

0
  • #3 13 Sty 2019 11:47
    Mateusz9666
    Poziom 4  

Dziękuje za odpowiedz.
    Pobrałem ten program na telefon, ale coś laptop nie widzi telefonu. Wieczorem wróci siostra i spróbuję z jej telefonu zgrać i dam znać

0
  • #4 15 Sty 2019 17:35
    Mateusz9666
    Poziom 4  

Próbowałem zrzucić ten program z 2 telefonów i pendrive to wogole nie znajduje sprzętu.

0
  • #5 16 Sty 2019 09:49
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Skorzystaj w takim razie z dowolnego innego programu będącego w stanie odczytać SMART Twojego dysku.

0