Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Concert Audi podlaczenie zewnetrz.zrodla dzwieku

balabala 04 Wrz 2005 22:52 8713 7
  • #1 04 Wrz 2005 22:52
    balabala
    Poziom 10  

Mam radio Concert plus w Audi A4 Avant
    jest on przystosowane do wspolpracy ze zmieniarka plyt.
    Czyli ma z tylu na kostkach podlaczeniowych wejscie na zmieniarke.
    Ja chcialbym w to miejsce podlaczyc inne zrodlo dzwieku np: mp3
    Player. Czy moze mi ktos pomoc ten problem rozwiazac.

Dzieki za dobre rady...

0 7
  • #2 05 Wrz 2005 00:11
    TYTUS...
    Poziom 32  

Oj wątpie czy to da się zrobić gdyż radio to wejście uaktywni dopiero jak "zauważy" zmieniarke a tego raczej nieda się zrobić gdyż to jest komunikacja między dwoma prockami.

0
  • #3 12 Wrz 2005 22:05
    wezel
    Poziom 10  

masz mozliwosc podlaczenia ipoda pod te radio poprzez interface ice->link amerykanskiej firmy Dension ktorej importer na polske zyczy sobie jedynie 620zł %-) Prawie tyle co sam ipod :)

Jest jeszcze jedno wyjscie ktore odnalazlem. Kup adapter AUX-IN patrz allegro

0
  • #4 15 Cze 2006 21:35
    brodat
    Poziom 1  

No wlasnie ja taki adapter niedawno kupilem. Jest to maly uklad elektroniczny podlaczany przez niebieski wtyk w potrojnej kostce, wraz z kablem i koncowka mini-jack.
    Po podlaczeniu do Concerta mozna przestawic tryb (Mode) na zmieniarke. Wyswietla sie wtedy "CD 6 T66". Niestety dzwiek nie jest puszczany na glosniki... Nic nie daje takze regulacja glosnosci ani naciskanie przyciskow (przy cyferkach pojawia sie "NO CD").
    Wyglada na to, ze Concert "widzi" emulowana zmieniarke, ale jakos nie do konca, bo nie gra.
    Jeszcze bede probowal, ale raczej cienko to widze, bo sam adapter juz raz wymienilem u producenta - wtedy niby byl to "nie ten model".
    Mam system Bose, ale radio nie wyswietla "BOSE" po wlaczeniu. Pewnie ktos wczesniej w nim gmeral. Zamierzam podpiac do VAG'a i wlaczyc tryb Bose - moze to pomoze.

Jesli ktos ma sugestie/rady, to chetnie poslucham!

BTW, zauwazylem, ze mozna podpiac wyjscie MP3-playera bezposrednio na wejscia wzmacniacza BOSE i gra calkiem ladnie. Glosnosc wtedy mozna regulowac w zasadzie tylko z playera (w trybie zmieniarki).
    Myslicie, ze mozna zrobic kostke, ktora bedzie przelaczac pomiedzy wyjsciem radia i wyjsciem MP3-playera i kierowac to na wejscie wzmacniacza BOSE?

Pozdrawiam!

0
  • #6 05 Cze 2009 14:01
    hsv
    Poziom 9  

Ja troche odswieze temat bo chce sie zaptytac czy da sie zrobic tak aby zmieniarka jak i aux-in bylo na jednym wejsciu ?? odrazu wsponme ze mam radio concert. szukalem w pasotach ale takiej informacji ni znalazlem.

0
  • #7 08 Cze 2009 06:36
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

hsv napisał:
    Ja troche odswieze temat bo chce sie zaptytac czy da sie zrobic tak aby zmieniarka jak i aux-in bylo na jednym wejsciu ?? odrazu wsponme ze mam radio concert. szukalem w pasotach ale takiej informacji ni znalazlem.

Zostaw podłączoną zmieniarką przetnij tylko tor audio L + P przy radiu na kablu od zmieniarki i przez przełacznik podłącz zewnętrzne żródło audio.

0
  • #8 10 Cze 2009 21:53
    Nawigator
    Poziom 33  

Dobry sposób na wykończenie silniczka i lasera w zmieniarce.

N.

1
  Szukaj w 5mln produktów