Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Vw Polo 9n nie działają elektryczne szyby

marriacci 12 Sty 2019 18:35 84 6
  • #1 12 Sty 2019 18:35
    marriacci
    Poziom 6  

Witam wszystkich. Mam następujący problem z polo 9n 1.2 2006 rok
    Nie działają elektryczne szyby. Sprawdzilem moduł komfortu był lekko wilgotny osuszylem go Ale nie dało to żadnej poprawy. Dodam, że po odlaczeniu akumulatora na 10 sekund i podłączeniu go działa tylko przycisk pasażera, przyciski od strony kierowcy nie dają żadnych oznak.
    Jest jeszcze jedna rzecz, otóż centralny zamek nie działa od strony kierowcy od strony pasażera działa normalnie.

0 6
  • #2 12 Sty 2019 20:11
    pilkozak
    Poziom 14  

sprawdź czy nie masz przełamanych przewodów idących od karoserii do drzwi w gumowym peszlu

0
  • #3 12 Sty 2019 20:14
    marriacci
    Poziom 6  

Sprawdzałem wszystko jest ok.
    Wydaje mi się, że powodem niedzialajacych szyb i centralnego zamka jest wilgoć w samochodzie. Proszę o jakieś podpowiedzi.

0
  • #4 12 Sty 2019 21:10
    piachu1994
    Poziom 27  

Albo ten zalany moduł komfortu. Wchodziłeś w bloki pomiarowe i patrzyłeś czy widzi zamki?

0
  • #5 12 Sty 2019 21:19
    marriacci
    Poziom 6  

Nie mam sprzętu do pomiaru. Posiadam tylko elm 327 bluetooth a przy tego typu sprzęcie wątpię by udało mi się to sprawdzić.
    Moduł będzie się suszył cała noc a jutro nagrzeje porządnie autko i zobaczymy czy coś pomogło.

0
  • #6 13 Sty 2019 10:59
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

marriacci napisał:
    Nie mam sprzętu do pomiaru

marriacci napisał:
    działa tylko przycisk pasażera

Wymień przyciski otwierania szyb w drzwiach kierowcy.
    Popularna usterka.
    Vw Polo 9n nie działają elektryczne szyby

0
  • #7 13 Sty 2019 15:02
    marriacci
    Poziom 6  

Problem rozwiązany. Prawdopodobnie wilgoć spowodowała problem z elektrycznymi szybami i centralnym zamkiem. Porządne nagranie autka w środku rozwiązało problem. Zamykam temat.
    Dziękuję za zainteresowanie.

0