Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citizen CMP-10BT - Sterowniki do mobilnej drukarki termicznej z bluetooth Window

Krzysiek1260 12 Sty 2019 19:30 33 0
 • #1 12 Sty 2019 19:30
  Krzysiek1260
  Poziom 7  

  Mam mobilną drukarkę termiczną i chciałbym ją podłączyć do laptopa przez bluetooth. Na stronie producenta są tylko sterowniki dla Win Mobile i Win CE http://www.citizen-systems.co.jp/english/printer/mobile/cmp_10/index.html#download Jest też wersja do obsługi tekstowych drukarek na nowszych systemach przez GENERIC/TEXT ONLY PRINTER http://www.citizen-systems.co.jp/english/supp...load/printer/driver/windows/drvdown-e-old.htm , zainstalowałem plik instalatora, ale nigdzie nie pokazuje mi tej drukarki. Urządzenie jest sparowane z komputerem przez bluetooth, sama drukarka jest sprawna bo ładnie drukuje wydruk testowy. Da się to jakoś podłączyć do komputera?
  Edit: Pojawiła mi się drukarka CITIZEN Text Only Printer, ale w jaki sposób z niej korzystać, w dokumentacji do tego sterownika są tylko zrzuty ekranu i nie wiem za bardzo o co chodzi.
  W załączniku instrukcja drukarki i dokumentacja do sterownika CITIZEN Text Only Printer
  CMP10UME..1.pdf Download (1.46 MB) Specs.pdf Download (278.86 kB)

  Czy ktoś może wiedziałby jak skorzystać z tej drukarki? Jedyne co potrafię to wydrukować sobie listę zakupów z notatnika. Czy może za pomocą kodów z dokumentacji da się sterować wszystkimi funkcjami drukarki, np. wygenerować kod paskowy itp? Niestety nie znam się na tym, a w internecie nic nie mogę znaleźć.

  0 0