Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Multidiag pro+ - Aktualizacja programu powyżej 2016?

13 Jan 2019 11:54 13254 9
  • Level 8  
    Witam mam urządzenie multidiag pro + gold . Pytanie czy wersja delphi/autocom 2016.2 lub wyżej jest w stanie współpracować z tym urządzeniem? Obecnie korzystam z wersji 2016.0 ale brakuje mi nowszych roczników i chciałbym aktualizować program jeśli jest taka opcja.
  • Level 34  
    Nie ma takiego softu to ściema, 2014 i tyle.
  • Moderator of Cars
    ...nawet powiedziałbym, że 2013.3 to ostatnia (niekombinowana) wersja działająca z tym interfejsem. Z samym urządzeniem pewnie by i nowsze działały, tylko potrzebują osobnego klucza sprzętowego.
  • User removed account  
  • Level 34  
    Quote:
    Wersja 2016 to tak naprawdę 2014

Przecież pisałem że 2016 to ściema więc po co kombinować jak nic więcej tam nie ma.
  • User removed account  
  • Moderator of Cars
    Pytanie tylko czy cokolwiek z tych "nowości" działa (o ile nie jest identyczne ze starszym rocznikiem).
  • Level 34  
    Tak działa że nawet nie ma opisów błędów, tylko wyświetla same kody i to nie wiem czy poprawne.

• Moderator of Vehicle Security
    wojak510 wrote:
    korzystam z wersji 2016.0 ale brakuje mi nowszych roczników i chciałbym aktualizować program jeśli jest taka opcja.

Na temat pirackiego oprogramowania nie będziemy dyskutować.

Zapytaj sprzedawcę oprogramowania Delphi o możliwość zakupu aktualizacji.

"Zakończenie aktualizacji starych modeli testera DS150E:

- aktualizacje starych modeli testera DS150 będą się pojawiały do końca listopada 2016 roku
    - od 1 stycznia 2016 roku nie są przyjmowane zamówienia na roczną aktualizację oprogramowania
    - dostępna jest jedynie jednorazowa wersja aktualizacji (nr katalogowy SV10516C)
    - 1 stycznia 2016 nie jest oferowany serwis pogwarancyjny poprzednich modeli

Oferta wymiany testera:

- posiadacze poprzedniego modelu testera Delphi DS150E mogą skorzystać z oferty wymiany
    - w cenie 1042 euro netto klient otrzymuje nowy tester DS150E z bieżącą, jednorazową wersją oprogramowania
    - konieczny jest zwrot starego testera

Oferta aktualizacji testera:

- aktualizacja roczna programu CAR MAX – cena 606 euro netto, zawiera dostęp do aktualizacji testera przez 12 miesięcy, dostęp do informacji technicznych Hayness Pro – Basic, dostęp do Hot Line technicznego
    - aktualizacja jednorazowa – cena 350 euro netto, zawiera dostęp do jednorazowej, bieżącej wersji oprogramowania"
  • Level 2  
    Witam, mam wersje 2015r3, do tej pory używałem wersji 2013 i wszystko działało z Multidiag pro+. Problem to sterowniki, podczas Aktualizacji mam błąd. Posiada ktoś z was jakieś nowsze sterowniki, będę wdzięczny za pomoc.