Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alpine CDE - 114BTi - Radio nie odtwarza muzyki z telefonu

14 Sty 2019 13:52 678 5
  • Poziom 2  
    Witam. Tak jak w temacie posiadam radio alpine CDE - 114BTi oraz telefon iPhone XR. Telefon łączy się z radiem przez bluetooth, mogę wykonywać połączenia telefoniczne przez radio, w radiu jest cała książka telefoniczna z telefonu. Natomiast gdy włączam muzykę z aplikacji spotify lub zwykłe dzwonki, muzyka leci z telefonu , a nie z radia. Łączyłam się juz 3 razy, wszystko ustawione tak jak w instrukcji obsługi i nic. Czy ktoś wie, gdzie leży problem i czy uda się odtwarzać muzykę z telefonu przez radio ? Dodam, że wcześniej miałam jakieś zwyczajne chińskie radio, z którego puszczałam muzykę w ten sposób bez problemu. Proszę o pomoc, bo przestudiowałam już instrukcję kilka razy i nie mam pomysłu..

• Poziom 43  
    Według producenta robi tylko za zestaw głośnomówiący
    https://www.alpine.co.uk/p/Products/SingleView/CDE-114BTi
  • Poziom 2  
    A czy jest możliwość w inny sposób puszczenia muzyki z telefonu ? próbowałam też przez zwykły kabel USB, też nie leci muzyka..

• Poziom 43  
    USB, Aux, Alpine KCE-400BT.
  • Poziom 2  
    Podłączyłam iphone przez USB.. pokazuje się UNIT ERROR co jest opisane w instrukcji jako : Podłączone urządzenie usb nie jest obsługiwane przez radioodtwarzacz. Z tym, że to się wyświetla, gdy przełączam pomiędzy : tuner, aux, usb.... i jest ustawione na USB. A w instrukcji jest napisane, że wśród tych opcji powinna być jeszcze opcja 'ipod', której nie ma... Czy problem może być w tym, że nie mam oryginalnego kabla połączeniowego ? Jeśli tak, to w takim razie nie podłączę w ogóle telefonu przez kabel, bo z tego co widzę w internecie to kable mają końcówki, które nie będą pasowały do iphone..??

• Poziom 43  
    Karo777 napisał:
    Czy problem może być w tym, że nie mam oryginalnego kabla połączeniowego ?

Może.