Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowe sprzęty do kuchni - porady, pytania

trefl1875 15 Jan 2019 12:34 510 1
    trefl1875
    Level 1  
    Witam, zabieram się za wyposażenie kuchni. Proszę o porady i opinie , dużo tematów przejrzałem na tym forum ,sporo poczytałem w internecie art i opinii i wybrałem coś takiego

1. Płyta indukcyjna (zależy mi 4 miejsca, max 60 cm, szybkie podgrzewanie) - ELECTROLUX EIV634 Slim-Fit
    2. Piekarnik (tutaj wielkich wymagań nie mam, ma po prostu być solidny, dobrze grzać, termoobieg ma być termoobiegiem i łatwy w czyszczeniu) - ELECTROLUX EOA5751FOV
    3. Zmywarka - (45 cm) HOTPOINT-ARISTON LSTF 9H124 CL
    4. Okap (aneks więc musi być dobry odciąg, pomieszczenie 22m2) TOFLESZ PODSZAFKOWY LINEA GLASS 60
    5. Pralka (2-3 prania w tygodniu maksymalnie, nie mocno brudne tylko najcześciej przepocone po treningu i po codziennym użytkowaniu, więc zalezy mi na praniach typu express i dobrym odwirowaniu rzeczy i pralka musi być slim, bo mam mało miejsca :( a więc te 45 cm to max) wybór padł na AMICA DAW6103LSB

co sądzicie, jakieś porady, a może coś innego lepszego w tej cenie , bo nie chcę też wydać majątku na agd.
    Julnaczek
    Level 2  
    Indukcja - looknij czy ma łączenie "palników" - strefy
    Piekarnik OK
    Zmywarka sprawdz czy ma min 70 stopni i zobacz czy wejda Ci duze garnki, słyszałam że Ariston nie grzeszy bezawaryjnością (i to od sprzedawców)
    Okap rewelka, zamontuj tylko poprawnie wentylację, bez spiro (gładkie rury stal ocynk lub pvc) i wygłusz je matami lub wełną, wejscie do komina (fi) zrob takie jak fi wyjscia z turbiny
    Pralke polecam Boscha mimo wszystko, Amica jest słaba w te klocki, i unikaj cold bubbles samsungów