Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan micra k12 - Micra k12 bezpiecznik światła wstecznego

Annka35 15 Jan 2019 19:21 9255 3
    Annka35
    Level 2  
    Witam, czy może ktos podpowiedzieć gdzie znajduje się bezpiecznik światła wstecznego? żarówka wymieniona, chciałabym sprawdzić bezpiecznik by się upewnić czy poszedł czujnik, ale na klapce nie ma opisu. Pomoże ktoś? Nissan micra k12 - Micra k12 bezpiecznik światła wstecznego
    Annka35
    Level 2  
    Dzięki, już wszystkie sprawdziłam.. Wychodzi ze padł czujnik :/
    Pablo_klb
    Level 3  
    A jeśli czujnik jest ok? Auto gubi gdzieś napięcie..
    Cała instalacja sprawdzona do bezpieczników i ok. Tam juz mechanik się poddał i kazał szukać jakiegoś dobrego elektromechanika, ale pomimo ze juz kupę lat się tym zajmuje, nie może w Opolu żadnego polecić.
    Bo u mnie prócz wstecznego jest jeszcze problem z odpalaniem, nie da się skasować błędu poduszki, i wspomaganie dociąga za mocno przy skręcaniu (pomimo ze programowanie, geometria itd są ok)
    A za wszystkie dziwne zachowania prawdopodobnie odpowiada skrzynka pod lampa.. ale na chwile obecna i tak nikt mi tego nie powie.. a w przypadku tego samochodu, wymienię polowe rzeczy a i tak finalnie może się okazać ze coś nie tak i usterka pozostanie..

Jeśli ktoś zna w Opolu albo okolicach dobrego elektromechanika który ogarnie Micre, dajcie znac
    Dot Micry K12 z 2005 roku