Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator Hikvision DS-7608HUHI-F2 nie można dodać do Hik-connect

marian 1 15 Jan 2019 23:31 2079 2
 • #1
  marian 1
  Level 19  
  Witam
  Po dodaniu urządzenia tzn. wpisaniu nr. seryjnego i kliknięciu "szukaj" pojawia się komunikat "nie można dodać urządzenia".
  Rejestrator nowy, fabrycznie spakowany a wygląda na to jakby już był dodany do platformy hik-connect, jak można go wykasować i ponownie dodać do swojego konta.
 • #2
  dawidedziu
  Industrial cameras specialist
  Próbowałeś zrobić w ten sposób?
  Quote:
  Wchodzisz w ustawienia, w sieć, następnie odnajdujesz coś w stylu chmura/P2P. Musisz odszukać tą opcję, zasnaczyć ptaszka, aby było to aktywne, zaakceptować warunki i wpisać kod weryfikacyjny(nie wiem czy ma to znaczenie, ale wielkimi literami) i powinno Ci po tym zabiegu napisać "Online". Następnie ściągasz IVMS-4500 lub Hik-Connect na telefon, rejestrujesz konto(na e-mail lub numer komórkowy), podajesz kod wysłany na mail/tel, logujesz się na to konto, klikasz dodaj urządzenie, skanujesz CodeQR z rejestratora(w menu przy P2P), wpisujesz kod weryfikacyjny i powinien być podgląd online


  Jeśli to nie zadziała to kontaktuj się z dostawcą sprzętu. Ale u mnie w takich dziwnych sytuacjach pomaga napisanie e-maila(czasami ze zdjęciem naklejki z kartonika) do dostawcy i usuwają urządzenie z zapomnianego/uprzedniododanego konta.
 • #3
  nowicjusz50
  Level 13  
  Podaj na Priva numer seryjny i kod weryfikacyjny to usunę to sprawdzę a jak będzie trzeba to usunę z konta.