Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasowanie kodów radiowych brama Hormann supermatic 3

16 Sty 2019 10:00 168 2
  • Poziom 2  
    Witam, potrzebuje pomocy w zakresie sparowania pilota bramy garażowej oraz napędu. Opiszę problem od początku. Po zainstalowaniu bramy wszystko działało prawidłowo jednak po kilkukrotnym otwarciu i zamknięciu na wyświetlaczu pojawił się kod 3 który nakazywał zgodnie z instrukcją zresetowanie bramy co uczyniłem i chciałem zgodnie z instrukcją zaprogramować pozostałe przyciski na pilocie tj. oświetlenie i tzw. otwarcie częściowe czego nie mogłem ustawić (zaprogramować) więc postanowiłem wykasować tego pilota zgodnie z instrukcją kasowanie kodów radoiowych - wszystkie opcje funkcja nr 40 chcąc od początku zaprogramować pilota i jego wszystkie funkcję. Teraz cały czas obok tej funkcji nr 40 świeci punkt tysięczny który wskazuje że to menu jest cały czas aktywne. Analizując jeżeli tej funkcji nie wyłączymy nie zaprogramuje pilota. W instrukcji nie ma o tym słowa. Proszę was o pomoc.
  • Poziom 15  
    A próbowałeś zaprogramować pilota w menu 11/12/13?
  • Poziom 2  
    Tak początkowo udało się zaprogramować pilota przy opisywanym restarcie jednak nie działały funkcje 12 - światło i 13- brama częściowo otwarta dlatego pomyślałem że usunę pilota i wgram od nowa przy pomocy funki nr 40 usunięcie sie udało ale ponowne programowanie nie teraz nie działa żadna z funkcji 11/12/13. Wczoraj dzwonił z serwisu że bedą po 22 stycznia ;/