Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę] Miernik częstotliwości - język opisu sprzętu XILINX ISE

Mutator 16 Jan 2019 10:49 993 7
e-mierniki
    Mutator
    Level 2  
    Cześć,
    Zlecę wykonanie projektu prostego miernika częstotliwości (jednozakresowy, ze sterowaniem manualnym). Wymagania projektowe:

- jednozakresowy miernik częstotliwości z ręcznym wyzwalaniem pomiaru,
    - zakres pomiarowy Hz lub kHz,
    - reprezentacja wyniku na czterech pozycjach w kodzie BCD,
    - wyświetlanie wyniku na wyświetlaczu 7-segmentowym multipleksowanym,
    - realizacja przy pomocy dowolnych układów z biblioteki Spartan3E

Cena do uzgodnienia
    Termin: byłoby super do 20.01 ale rozumiem, że to krótki odstęp czasu także maksymalnie do 24.01
    Kontakt: najlepiej poprzez wiadomość prywatną
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • e-mierniki
    Kuniarz
    Moderator of Designing
    Mutator wrote:
    20.01 ale rozumiem, że to krótki odstęp czasu także maksymalnie do 24.01

Kolega tak na poważnie ?? Aż cztery dni w gratisie ? ;-)

Proszę określić budżet, jaki chcesz zapłacić za ten projekt zaliczeniowy.
  • e-mierniki
    LChucki
    Level 31  
    Kuniarz wrote:
    Kolega tak na poważnie ?? Aż cztery dni w gratisie ?

Proszę patrzeć bardziej optymistycznie, aż dwa razy więcej czasu.
    Nie zmienia to faktu, że robota super ekspres więc zlecenie w cenie nowego samochodu bo nie 100 czy 200zł/h a 400..1000 i nie zł a $.
    maciej_333
    Level 37  
    Mutator wrote:
    - zakres pomiarowy Hz lub kHz,

Niskie częstotliwości rzędu Hz to pomiar pośredni (wyznaczanie okresu, lub jego wielokrotności). Częstotliwości duże rzędu kHz to już wyznaczanie częstotliwości średniej w trakcie trwania pewnego okresu czasu. Zatem w obu przypadkach to inna metoda pomiarowa. Widać poziom "zieloności" autora tematu. Myślę, że wszystkie "jelenie" zostały już dawno "wystrzelane". Niestety tzw. warunek będzie trochę tańszy. Zaraz otrzymam kolejne ostrzeżenie za szczerość.
    LChucki
    Level 31  
    Mam nadzieję, że wykładowcy, nauczyciele, egzaminatorzy, czytają Elektrodę i "nagradzają" takich cwaniaków jak autor wątku. "Nagroda" się należy, bo autor nawet nie pokusił się aby znaleźć gotowca w sieci. Jest on co prawda na Alterę ale nie jest wielką filozofią przenieść to na i Xilinxa (poziom trudności podobny do przepisania biblioteki z Arduino na C dla innego uC).
    User removed account
    Level 1  
    Pijopic
    Level 17  
    Tak się składa, że dokładnie dla tego sprzętu jest w 100% spełniający wymagania zlecającego kod dostępny w przykładach w necie, nie trzeba będzie zmieniać nawet jednej linijki, ale nie podam gdzie, niech zarobi sobie ktoś kto poszuka, skoro autorowi zlecenia się nie chce.
    maciej_333
    Level 37  
    LChucki wrote:
    Mam nadzieję, że wykładowcy, nauczyciele, egzaminatorzy, czytają Elektrodę i "nagradzają" takich cwaniaków jak autor wątku. "Nagroda" się należy, bo autor nawet nie pokusił się aby znaleźć gotowca w sieci.

Czasem czytam Elektrodę, ale jeszcze zleceń na projekty i sprawozdania odnośnie moich przedmiotów nie znalazłem. Jednak wiele lat temu na studiach był taki przypadek. Kolega z mojego roku coś tu zlecił i prowadzący właśnie ten przedmiot na to odpisał. Zaprosił go tym samym na konsultacje i rozmowę wychowawczą. W obowiązkach nauczycieli akademickich stoi jasno: "uczyć i wychowywać studenta". Na Chomikuj.pl widziałem gotowce moich sprawozdań.