Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka whirlpool awm 245 zatrzmuje się podczas prania.

olao 05 Sep 2005 13:03 3453 6
    olao
    Level 2  
    Mam wielki problem z pralką. Pralka zatrzymuje sie w czasie prania z tego co zauważyłam przed wirowaniem, bądź przed odprowadzeniem wody. Po za tym raz na czas cos śmierdzi jak najwyrażniej z pralki, jakby spalenizną (ciężko mi powiedzieć jak to śmierdzi, jakby spaloną gumą?). Co może byc tego przyczyną?
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)
    noman1
    Level 16  
    Jak dla mnie to proszę wezwać serwis, ten zapach spalenizny jest niepokojący :cry::|.
    Problemów może być kilka ( dot. wirowania) czy wylewa wodę, jeśli tak to może zapchany ukł.hydrostatu i tenże nie odpuszcza, uszkodzony hydrostat, może programator
    wątpię ( bez urazy ) aby Pani sobie sama z tym poradziła, :?:
    olao
    Level 2  
    Ale właśnie tego chciałabym uniknąć, a pralaka chodzi tak już od pewnego czasu i nie śmierdzi aż tak bardzo, taki "delikatny" zapach spalenizny podczas każdego prania gdy pralka staje :D
    User removed account
    User removed account  
    olao
    Level 2  
    gdy pralka staje to słychać jak coś burczy, tak jakby była włączona, natomiast żeby dalej prała trzeba odrobinkę przekręcić pokretło (tam gdzie sie ustawia program). I bynajmniej nie zamierzam jej sama naprawiać :) natomiast jeśli przjjdzie do mnie "fachowiec" to wolałabym wiedziec mniej wiecej co może być przyczyną tej usterki.Kobiecie można naprawdę wiele wcisnąć :) dlatego też chciałabym uniknąć zbędnych kosztów
    User removed account
    User removed account  
    bolczyk13
    Level 18  
    Jeżeli nie wypuszcza wody o co pytał sie Bleble przyczyną może być zblokowana elektropompka wody.
    Ale najlepiej jednak będzie jak skusisz się na pomoc fachowca / mam nadzieję,że trafisz na takiego z którego będziesz zadowolona / :D