Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka whirlpool awm 245 zatrzmuje się podczas prania.

05 Wrz 2005 13:03 3219 6
  • Poziom 2  
    Mam wielki problem z pralką. Pralka zatrzymuje sie w czasie prania z tego co zauważyłam przed wirowaniem, bądź przed odprowadzeniem wody. Po za tym raz na czas cos śmierdzi jak najwyrażniej z pralki, jakby spalenizną (ciężko mi powiedzieć jak to śmierdzi, jakby spaloną gumą?). Co może byc tego przyczyną?
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)
  • Poziom 16  
    Jak dla mnie to proszę wezwać serwis, ten zapach spalenizny jest niepokojący :cry::|.
    Problemów może być kilka ( dot. wirowania) czy wylewa wodę, jeśli tak to może zapchany ukł.hydrostatu i tenże nie odpuszcza, uszkodzony hydrostat, może programator
    wątpię ( bez urazy ) aby Pani sobie sama z tym poradziła, :?:
  • Poziom 2  
    Ale właśnie tego chciałabym uniknąć, a pralaka chodzi tak już od pewnego czasu i nie śmierdzi aż tak bardzo, taki "delikatny" zapach spalenizny podczas każdego prania gdy pralka staje :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    gdy pralka staje to słychać jak coś burczy, tak jakby była włączona, natomiast żeby dalej prała trzeba odrobinkę przekręcić pokretło (tam gdzie sie ustawia program). I bynajmniej nie zamierzam jej sama naprawiać :) natomiast jeśli przjjdzie do mnie "fachowiec" to wolałabym wiedziec mniej wiecej co może być przyczyną tej usterki.Kobiecie można naprawdę wiele wcisnąć :) dlatego też chciałabym uniknąć zbędnych kosztów
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Jeżeli nie wypuszcza wody o co pytał sie Bleble przyczyną może być zblokowana elektropompka wody.
    Ale najlepiej jednak będzie jak skusisz się na pomoc fachowca / mam nadzieję,że trafisz na takiego z którego będziesz zadowolona / :D