Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Gorenje W 8544 N/I - urwany wąż doprowadzający wodę do bębna

16 Sty 2019 17:07 204 3
  • Poziom 10  
    Mam teraz taką sytuację z oberwanym wężem doprowadzającym wodę do bębna. Od wężyka oderwał się kołnierz uszczelniający, a właściwie to został obcięty przez obudowę bębna, która jest tam ostra prawie jak nóż. Poniżej zdjęcia obciętego węża i krawędzi "tnącej". Przed założeniem nowego węża koniecznie trzeba stępić tą krawędź. Moja pralka jest równo miesiąc po gwarancji, więc niejako naturalnie narzuca się pytanie czy ta ostra krawędź to przypadkiem, czy o to właśnie "inżynierom" chodziło. Nie muszę chyba pisać, że oderwanie tego wężyka wiąże się z zalaniem pralni/łazienki/sąsiadów.
    Pralka Gorenje W 8544 N/I - urwany wąż doprowadzający wodę do bębnaDSC_04..JPG Download (112.39 kB) Pralka Gorenje W 8544 N/I - urwany wąż doprowadzający wodę do bębnaDSC_04..JPG Download (34.4 kB)
  • Poziom 24  
    Proponuję sprawdzić czy bęben w pralce nie posiada zbytnich luzów.
  • Specjalista AGD
    A czy wąż jest twardy? Sprawdzić amortyzatory.
  • Poziom 10  
    Wąż jest taki sam, w sensie twardości, jak ten nowy dostarczony, amortyzatory też wydają się sprawne. Pralka ma 2 lata i 1 miesiąc. Pomyślałem, że skoro mam ta pralkę rozebraną to wymienię te amortyzatory profilaktycznie. Możecie mi poradzić, które i gdzie kupić?