Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dewalt dw825qs-uszkodzona przekładnia+łożysko,identyfikacja elektroniki

16 Sty 2019 18:47 306 3
 • Poziom 18  
  Witam
  Kupiłem uzywaną szlifierkę kątową jak w temacie. Szlifierka ma uszkodzona przekładnie i łożysko od strony wentylatora . Zaintrygowała mnie wystająca końcówka wału wirnika za łożyskiem od strony komutatora. W Boshach serii GWS jest magnes ferrytowy z mosiężna tulejką wprasowany i działa z elektroniką jako stabilizacja obrotów. CZy w tych modelach też byla taka opcja i jak oznaczone były te modele oraz jaka była tam elektronika sterująca.
  dewalt dw825qs-uszkodzona przekładnia+łożysko,identyfikacja elektroniki dewalt dw825qs-uszkodzona przekładnia+łożysko,identyfikacja elektroniki dewalt dw825qs-uszkodzona przekładnia+łożysko,identyfikacja elektroniki
 • Poziom 18  
  Dzięki. Przegądałem to już wczęsniej i widziałem że nic tam nie ma. Myślałem że są jeszcze inne modele bazujące na tych samych podzespołach których nie dotyczy ten rysunek złożeniowy.
 • Poziom 25  
  Witam.
  Ta elektronika to nic innego jak soft start czyli mięki, powolny rozruch. Teoretycznie jak i również praktycznie będzie działać bez tej elektroniki lecz wada będzie taka, że po uruchomieniu urządzenie wskoczy na wysokie obroty(może nawet wypaść z ręki). O ile w większości dawnych urządzeń nie stosowano soft startu o tyle teraz w każdym to stosujo i najczęściej to właśnie siada.