Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór wkrętarki do domowego/garażowego użytku

Bambonio 17 Jan 2019 17:08 528 5
Bosch
    Bambonio
    Level 5  
    Witam.
    Planuje zakup taniej wkrętarki do prac domowych i sporadycznej pomocy w garażu.
    Używana będzie głównie do kręcenia płyt gipsowych, dokręcania jakichś śrubek, wiercenia i wkręcania w drewnie.
    Generalnie użytek domowy.
    Polecacie jakieś sprawdzone modele powiedzmy do 300 zł?
    Jedyny wymóg to aku li-ion, marka bez znaczenia.
    Pozdrawiam.
  • Bosch
    kowal011
    Level 21  
    Ostatnio miałem podobny dylemat i po 2 dniach bicia się z myślami postawiłem na 20v parkside z lidla. 3 lata gwarancji zrobiło swoje, szczególnie przy wyjątkowo dobrym podejściu obsługi sklepu do klienta. Zawodowo używam jakiegoś starszego modelu metabo powermaxx i jeśli kwota >500 nie stanowiłaby bariery to brałbym w ciemno (przez prawie 10 lat niemal codziennego katowania na ostatnim "biegu" sprzęgła ukręcił się mechanizm zmiany trybu pracy, czuć już/dopiero silnik pod b.dużym obciążeniem, ale kręci dalej i nie zamierza przestać).
  • Bosch
    Bambonio
    Level 5  
    Wracam po czasie z solidnym doświadczeniem 😉
    Jeśli ktoś by miał podobny dylemat niech czeka na promocję i kupuje wkrętarke parkside z Lidla 😂 kupiłem na promocji za 200 PLN Z jednym akumulatorem dokupilem drugi za 70 i śmigam. Sprzęt daje rade na pewno już się zwrócił. Cały czas wierci w metalu bo oczywiście nie chce mi się rozciągac przedłużacza do wiertarki 😂 zrobilem nią cały dach 40m2 łącznie z wierceniem dziur 14mm w drewnie blachowkretami i 22cm wkretami ciesielskimi i dalej śmiga także polecam
    Pozdrawiam
    palmus
    Level 33  
    Rozumiem, że ten parkside jest na li-onach?
    Bambonio
    Level 5  
    Tak
    Ogniwa li-ion
    Wedlug producenta 20v ale jak łatwo się domyślić jest to 18v akumulator
    User removed account
    Level 1