Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Probują nas skonwertować z mężczyzn na mamisynków.

atom1477 17 Sty 2019 19:52 324 4
  • #1 17 Sty 2019 19:52
    atom1477
    Poziom 43  

Widzieliście?

Link

Ja podziękuję za usługi tej firmie.
    Wprawdzie brody nie zamierzam zapuszczać, ale taki hashtag pasuje tu idealnie:

#pi***ole_nie_gole

Piszcie co o tym myślicie.

PS. Szybko się pojawiła odpowiedz na tą "reklamę":

Link

• #2 18 Sty 2019 17:00
    helmud7543
    Poziom 42  

Reklamę mają. Maszynki nie zodtały skrytykowane, rozgłos jest. Ponieważ w zachodniej kulturze facet jest głową rodziny, odpowiedzialną za jej dobro (tak tak drodzy panowie, w naszej kulturze to nie tylko władza ale i służba, głownie służba, nie mylić z pantoflarstwem), a rodzina jest podstawową komórką społeczną (jest najważniejsza pod względem psychicznym dla jednostki bez względu na płeć i wiek) to jej rozbicie daje największe szanse na rozbicie psychiki jednostki. A taką jednostką można manipulować. Nieważne jakie mamy stereotypowe role płciowe. Jakie by nie były, są grupy czerpiące zyski z wmawiania nam że są złe a potem rozjuszania i szczucia na siebie tych co się zgadzają i tych co są przeciw.
    Widzisz, poczytaj temat o Jurku Owsiaku. Ile tam teraz nienawiści i jadu do księży? Czy jakiś ksiądz musi publicznie zostać zamordowany żeby się elektrodowicze opamiętali? Nawet w takich okolicznościach trzeba na kogoś pluć jadem?
    Widzisz, ja WOŚP nie lubiłem, Jurka Owsiaka też nie lubię, ale serduszka kupowałem, bo mimo wszelkich wątpliwości jest to skuteczna forma wspierania zakupu sprzętu medycznego. A Jurkowi szcze współczuję, bo nie każdy, wg. mnie w ogóle mało kto, byłby w stanie znieść tyle hejtu ile się ostatnio na niego wylało, przypieczętowane morderstwem podczas imprezy przez niego firmowanej. Szczery szacunek za rezygnację-kogo z nas byłoby stać na taki gest? I mimo swoich antypatii życzę powrotu na funkcje kierownicze w WOŚP. A powody swojej antypatii z przywoitości pominę.
    Zadam prowokacyjne pytanie: po której jestem ze stron jeśli chodzę do Kościoła, modlę się, wyrażam swoje ale do Jurka Owsiaka i jego organizacji a jednocześnie kupuję serduszka, krytykuję co mi się nie podoba u księży a w tych okolicznościach wyrażam swoje wsparcie dla Jurka Owsiaka? Jestem wrogiem wszystkich czy przyjacielem wszystkich?
    Teraz co do reklamy. Wiesz już że chcą coś z nas zrobić. Ja też. I wielu innych. No to już wiemy i olejmy calą tą agresję. A ci którzy nie oleją i zaczną się żreć-cóż, edukować a jak nie pomoże-ich strata. Czy nie lepiej pozostać sobą? Chcesz żeby żona przejęła stereotypowe męskie role i ona chce? To zróbcie tak, nie ma potrzeby o tym krzyczeć.

• #3 18 Sty 2019 17:05
    atom1477
    Poziom 43  

helmud7543 napisał:
    Reklamę mają. Maszynki nie zodtały skrytykowane, rozgłos jest.

Ale firma została skrytykowana i ruszyło wiele równoległych akcji ją bojkotujących.

helmud7543 napisał:
    Teraz co do reklamy. Wiesz już że chcą coś z nas zrobić. Ja też. I wielu innych. No to już wiemy i olejmy calą tą agresję. A ci którzy nie oleją i zaczną się żreć-cóż, edukować a jak nie pomoże-ich strata. Czy nie lepiej pozostać sobą? Chcesz żeby żona przejęła stereotypowe męskie role i ona chce? To zróbcie tak, nie ma potrzeby o tym krzyczeć.

Jedno nie przeczy drugiemu. Można pozostać sobą, ale jednocześnie nie olewać takiej reklamy (tzn. reagować na nią, za pomocą wyrażania swojego zdania (przeciwnego reklamie)).

• #4 18 Sty 2019 17:15
    helmud7543
    Poziom 42  

Pisałem bardziej zapobiegawczo do reszty niż do Ciebie jako otwierającego temat. Chodziło mi o to aby dyskusja poszła na zasadzie ja uważam tak bo, a ja tak bo, bez hejtu i obrażania grup czy osób postronnych, nie wspominając o dyskutantach.

• #5 18 Sty 2019 17:29
    user64
    Poziom 19  

A ja mam to w nosie i robię co uważam za słuszne.