Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar 585 (uszczelka pompy)

05 Wrz 2005 15:34 2510 6
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator
    Wyczyść dokładnie i na silikon.
  • Moderator Elektrotechnika
    Nie pamiętam jakie rodzaje uszczelnień szły do pompek Polara,ale nie ma kłopotów z ich dostaniem(bynajmniej tam gdzie ja się zaopatruję,a części kupuję nie w jednym mieście i nie jednej hurtowni).weż stary uszczelniacz i na pewno w każdej hurtowni części agd powinieneś dostać,a jeśli nie możesz to patrz posty wyżej.Jeśli chcesz podaj wymiary starego ,mogę wysłać.Pozdrawiam

• Specjalista AGD
    maxfire napisał:
    Zna ktoś rozmiar uszczelki do pompy Polara 585, a jeszcze lepiej może ktoś wie od czego by ewentualnie pasowała- nigdzie nie mogę dostać oryginalnej

Witam.
    Gdybyś podał przynajmniej model pompki jaka była zastosowana w Twojej pralce łatwiejsza byłaby odpowiedź na to pytanie. Były stosowane pompki różnych typów i różnych producentów.
  • Poziom 17  
    witam

sprawdź również stan wałka na którym pracuje uszczelniacz, jeżeli ma już nacięty rowek przez uszczelniacz to nie kombinuj i wymień całą pompkę

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    tak jak radzą wcześniej dobrze wyczyść i na silikon ale jeśli puszca na wałku to daremny trud , wymień tak jak radzi ''bleble'' kupowałem niedawno-35PLN i po kłopocie na lata