Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony MEX N05200 BT - Połączenie bluetooth

18 Sty 2019 09:08 270 2
  • Poziom 8  
    Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem radia samochodowego MEX N-5200BT. Gra zmienia kolory poprostu super.
    Pobrałem na telefon Huawei Mate 20 lite aplikację SongPal (Music Center) i po połączeniu telefonu z radiem czy przez NFC czy odrazu przez bluetooth aplikacja się nie uruchamia.Mam starego HTC 825 i tu niespodzianka... Po dotknięciu do loga N telefon łączy się z radiem czy radio z telefonem na ekranie radia pokazuje się ikonka APP i w telefonie włącza się aplikacja dzięki której mogę spokojnie grzebać w radiu. Co ja źle robię że Huawei się nie łączy ( łączy się ale bez aplikacji). Czasem się uda połączyć ale to graniczy z cudem.Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam, podepnę się do pytania żeby nie zakładać nowego tematu. Mam identyczne radio kupione nowe 3 dni temu , wszystko działa wyśmienicie w nim ,ale gdy podłącze się przez BT do mojego telefonu Mate 10 lite to mam identyczny problem co autor wątku. Urządzenie się paruje , muzyka leci, rozmowy też działają ale aplikacja Songpal nie widzi radia. Próbowałem resetować ustawienia sieciowe w telefonie lecz nic to nie dało. Tak jak kolega wyżej napisał ,zaktualizowałem radio zgodnie z instrukcja producenta , wszystko przebiegło prawidłowo ale problem pozostał. Moim zdaniem wina leży po stronie telefonu bo jak zdążyłem poczytać w internecie to dużo telefonów Huaweii ma problem właśnie z bt. Pozdrawiam