Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 55POS9002/05 Dolby Atmos

18 Sty 2019 19:14 609 4
  • Poziom 12  
    Witam, czy ktoś wie może czy będą jakieś szanse aby w przyszłości w telewizorze Philips 55POS9002/05 update oprogramowania dodał Dolby Atmos? Być może ktoś gdzieś wyczytał jakie są plany Philipsa pod tym względem.

Kolejne pytanie to jak oglądać na tym telewizorze filmy na Netflixie z dźwiękiem Dolby Atmos. Czy AVR z Dolby Atmos zrobi robote czy to tak nie działa? Jeżeli tak to jakie jeszcze opcje są do wykorzystania? Może poprzez Xbox one dało by się skonfigurować system aby odtwarzany był dźwięk w systemie Dolby Atmos i tak tymczasowo oglądać filmy z Netflixa?

Pytam bo właśnie stoję przed wyborem nowego telewizora i mam okazję kupić takiego Philipsa bez standa za 3500PLN, i zależało by mi abym mógł niedługo (jak tylko fundusze pozwolą na dokupienie sprzętu) cieszyć się dźwiękiem Dolby Atmos oglądając filmy z Netflixa na nowym tv. LG-ka niestety ze sprawdzonego źródła w tej cenie nie znalazłem no i Ambilight jest dla mnie dosyć istotny, posiadam aktualnie i ciężko było by mi się od niego odzwyczaić.
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    To jest Refurbish, z tym ze to nie istotne w tym temacie dla mnie. Firma ma bardzo pozytywne opinie, już od nich kupowałem i jestem zadowolony. Oficjalny dystrybutor Philipsa również no i 30 dni mam aby przetestować i w razie czego oddać TV a do tego 6 miesięcy gwarancji. Na nowego chyba mnie nie stać :P
    Czytałem, że update oprogramowania nie było chyba od wypuszczenia TV na rynek gdzieś w necie, nie wiem czy to prawda ale jak tak to i pewnie szanse nikłe ale pomyślałem, że zapytam.

Napisałby mi ktoś czy da się i jak oglądać na tym TV filmy z Dolby Atmos na Netflixie? Amplituner audio, audio-video, inne opcje?

Dzieki : )
  • Moderator RTV Co kupić
    Wsparcie dla tego modelu zostalo zakończone w ubiegłym roku.
    W zapowiedziach na 2019 rok nie ma juz updateów software dla niego.
    Choć wydaje mi się, że powinni jeszcze wypuścić update Androida ale to zależy czy hardware Philips to zniesie...

Historia zmian software'u poniżej:

http://download.p4c.philips.com/files/5/55pos9002_12/55pos9002_12_fhi_deu.pdf

Dolby Atmosa na 99% nie będzie.
  • Poziom 1