Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana modułu komfortu - Moduł komfortu passat b5

18 Sty 2019 21:18 1197 10
  • Poziom 3  
    Witam jestem tu nowy wiec nie za bardzo wiem co i jak. Ale posiadam passata b5 98r i mam problem z modułem. Wcześniej tu na forum wyczytałem że to moze nie moduł komfortu umarl ale wiązka wiec przejrzałem każde łaczenie kabli w lewym progu zrobilem nowa mase do modułu wymienilem moduł na ten sam o tych samych oznaczeniach. Zrobilem sobie prowizoryczna probowke z banki na oby 2 kostkach wchodzacych do modułu jest prad ale nadal nie dziala mi swiatlo centralny otwarcie wlewu i podswietlenie wewnatrz. Proszę o rady
  • Poziom 41  
    Czytaj więcej,znajdziesz źródło problemu.Jest blisko.
  • Poziom 3  
    Ireneo tak czytałem ale nie znalazłem swojego problemu

Dodano po 5 [minuty]:

I tak sprawdzilem bezpieczniki i przekazniki jesli o to chodzi. Przelotke w drzwiach też sprawdzilem. Każde łącze w wiazce zostalo na nowo sprasowane i zabezpieczone. Nowy moduł wpiety i dalej to samo. Po otwarciu drzwi szyby same opadaja w dół
  • Poziom 41  
    Jak szyby idą w dół to któryś zamek daje cały czas na otwórz.Czerwony z czarnym paskiem idący z modułu to plus na lampki.
  • Poziom 3  
    Ireneo lampki świecą mi sie tylko i wyłącznie w drzwiach kierowcy żadne inne nie są podswietlene i przez to winę ma te jeden kabel czerwony z czarnym paskiem? A tylko po otwarciu drzwi z kluczyka od strony kierowcy szyby opadaja w dół. A już jak otwieram drzwi z kluczyka od strony pasażera wszystkie dinksy wyskakują auto otwarte i żadne szyby nie opadają
  • Poziom 43  
    Zamek od kierowcy lub jego wkładka klucza zamka (musi ładnie odbijać na sprężynie)do wymiany,od tego zacznij.
  • Poziom 3  
    andrzej20001 wkladki kupilem 2 nowe do kierowcy i pasażera zeby nie latac z tyloma kluczami. Jutro zamontuje i dam znać. Mam nadzieję że w tym leży przyczyna. Bo moduł komfortu jest nowy już wpiety i nadal zero reakcji
  • Moderator Samochody
    Zobacz czy masz w ogóle zasilanie na pstryczku od otwierania wlewu, tam powinien byś stały plus, jak ginie to w gnijącej wiązce na progu.
  • Poziom 3  
    ociz no wlasnie przycisk otwierania wlewu się podswietla ale nie otwiera wlewu. Mysle ze tam mogl silownik już strzelic. Chociaz slychac po nacisnieci przycisku od wlewu takie przesuniecie ale niestety klapki nie otwiera
  • Poziom 30  
    Ginące zasilanie tak jak Ociz napisał też będze takie symptomy powodować.Sprawdz najpierw zasilanie - potem resztę
    pozdr
  • Poziom 43  
    Podswietla ze swiateł ,zasilanie otwarcia stałoprądowe sprawdz