Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

huawei - przechowywanie i importownie zdjęc

pawel2678 19 Jan 2019 19:16 267 2
 • #1
  pawel2678
  Level 6  
  Mam nowego lapka Huawei matebook D z domyślana przegladarka Microsoft Edge system Windows 10 .Przerzucilem zdjęcia ze starego laptopa na ten nowy do zainstalowanego już przez producenta One Drive . Ilosc plikow ok.1.8 GB i dostałem info na meila ze wykorzystałem cale miejsce na dysku One Drive Pewnie wieksza pelna wersja jest platna.. No i nie mogę już nowych zdjęć importować . Zainstalowalem Dropbox ,żeby przeslac nowe zdjęcia jednak po podlaczeniu za pomocą kabla USB telefonu do laptopa nie wykrywa mi nowych zdjęć. Nie wiem czemu. Pytanie jakie by zainstalować dobre narzedzie do przechowywania zdjęć z Microsoftu Store bezpłatnie.
 • #2
  batjan10
  Level 6  
  W Microsoft Store znalazłem to: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/cloud-drive/9nblggh5qkdc .
  Ja osobiście korzystam z Dysku Google, 15 Gb miejsca do użycia, a z tej aplikacji z linku można chyba zarządzać takim dyskiem.
  Jeśli chcesz coś innego to jeszcze tutaj coś jest:
  https://www.spidersweb.pl/2015/11/jaka-chmure-wybrac-dysk-google-mega.html
 • #3
  pawel261
  Level 8  
  Zainstalowałem cloud drive.
  Mam teraz inny problem. Chce zsynchronizować utwór muzyczny za pomocą zainstalowanego WM Player do smartphona Redmi note. Wyskakuje komunikat:
  Program WMP nie może znaleźć pliku. Jeżeli próbujesz odtworzyć, nagrać lub zsynchronizować element znajdujący się w bibliotece, element może wskazywać do pliku, który został przeniesiony, usunięty lub została zmieniona nazwa pliku.
  Co robić?