Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda DEH-M6017ZH - Próba odzyskania kodu

Nao 20 Jan 2019 12:46 624 11
    Nao
    Level 9  
    Witam.

Czy układ umieszczony koło złącza panelu o oznaczeniu 910 w306 4V to będzie eeprom ?

Posiadam w domu programator CH341A, jest szansa tym wyciągnąć kod ?
    Nao
    Level 9  
    Nie posiadam takiego układu w radiu
  • Helpful post
    korek516
    Level 25  
    Witam. Ta pamieć jest w obudowie SSOP-B8 a nie SOP8. Wiec szukaj tam koło złącza. Pozdrawiam.
    Nao
    Level 9  
    korek516 wrote:
    Witam. Ta pamieć jest w obudowie SSOP-B8 a nie SOP8. Wiec szukaj tam koło złącza. Pozdrawiam.

No i by się zgadzało, opisana przeze mnie w pierwszym poście pamięć jest właśnie w obudowie SSOP-B8, tylko teraz czy ogarnę to moim programatorem ?
  • Helpful post
    korek516
    Level 25  
    Witam. Według opisu to Twój programator nie ma w spisie odczytu pamięci szeregowych. Jedyne tylko to I2C i SPI. Więc zostaje Ci kupienie lub zrobienie takiego programatora. Pozdrawiam.
    Nao
    Level 9  
    korek516 wrote:
    Witam. Według opisu to Twój programator nie ma w spisie odczytu pamięci szeregowych. Jedyne tylko to I2C i SPI. Więc zostaje Ci kupienie lub zrobienie takiego programatora. Pozdrawiam.

Dzięki za informację, siedzisz może w tych programatorach ? mógł byś podesłać najtańszą opcję na odczytanie tego ?
  • Helpful post
    korek516
    Level 25  
    Witam. Może być ten "EZP2010 PROGRAMATOR EPROM V3.0" na znanym portalu aukcyjnym jest do dostania. Pozdrawiam.
    Nao
    Level 9  
    Jestem w posiadaniu już tego programatora ezp2010 lecz nie działa mi w jego oprogramowaniu auto detect układu (win7 32bit) a szukając ręcznie nie ma do wyboru układu br9010, jestem totalnym amatorem i może czegoś tu jeszcze nie rozumiem :)
    justka80
    Level 28  
    Skoro w wykazie obsługiwanych układów nie ma BR9010, to nie dziw się, że nie wykrywa go funkcja auto detect.
    Jeśli jesteś pewny, że poprawnie połączyłeś pamięć z programatorem, to próbuj ją odczytać jako 93c46 - w organizacji 64x16 lub jako 59c11 - też jako 64x16