Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica 58GED3 - Kuchenka gazowo-eletryczna - buczy

20 Sty 2019 15:29 645 2
  • Poziom 7  
    Witam, mam taki problem z kuchnią gazowo-elektryczną firmy Amica. Niecałe dwa tygodnie temu zakupiłem kuchnię firmy Amica i było wszystko super do wczoraj, a mianowicie po włączeniu piekarnika grzania górnego i dolnego z kuchni wydobywa się dziwny dźwięk, a mianowicie buczenie tak, jakby buczała grzałka. Nie jest to dźwięk z wentylatora od termo obiegu.

Moje podejrzenie potwierdziło się jak piekarnik nagrzał się do danej temperatury i się grzałka wyłączyła, wtedy buczenie ustało. Spotkaliście się z takim może problemem? Dziwi mnie fakt, ze nowe urządzenie po tak krótkim czasie już wariuje. Podpowiecie coś?
    Dzięki z góry
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Witam, tydzień temu kupiłem kuchenkę i po włączeniu w piekarniku grzałki górnej oraz dolnej słyszalne jest ciche brzęczenie. Czy to normalne? Reklamować? Niby wszystko pracuje poprawnie, ale nie chcę mieć problemów z tego tytułu w przyszłości. Dodam, że dzieje się to podczas wlaczenia dolnej i górnej grzałki i ustawieniu temperatury na termostacie. W sytuacji gdy termostat jest na 0 nic nie buczy. Nie jest to również wentylator ponieważ wiem jaki on wydaje dźwięk. Co robić?
  • Poziom 42  
    Czasem nagrzewająca się grzałka emituje głos podobny do buczenia.